برنامه وزارت راه برای ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن

به گزارش مجله جاودان، وزیر راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن اطلاع داد و گفت: به زودی اطلاع رسانی در این رابطه انجام می گردد.

برنامه وزارت راه برای ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمد اسلامی با بیان این که در طرح ملی مسکن حدود 436 هزار نفر واجد شرایط داشتیم که تا به امروز، همه این افراد معین تکلیف شده اند، اظهار کرد: حدود 135 هزار نفر یا زمین را تحویل گرفته یا در مرحیه تحویل قرار دارند، 265 هزار نفر نیز به وسیله مجتمع سازی به پروژه ها متصل می شوند.

وی با بیان این که تا کنون 4000 میلیارد تومان از سوی مردم برای طرح ملی مسکن واریز شده است، اضافه کرد: از مردم تقاضا دارم تا در پرداخت مابقی وجه تسریع نمایند تا پروژه ها طبق برنامه زمان بندی پیش برود.

وی ادامه داد: حدود 37 هزار نفر هم در قالب پروژه های مشارکتی در این طرح شرکت نموده اند که اکنون این پروژه ها آغاز شده و بعضی از آن ها در مرحله ساخت و بعضی دیگر در حال تحویل هستند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: برای شهر هایی که تا به امروز زمین برای آن تهیه نشده است، ثبت نام جدید صورت می پذیرد. همچنین در شهر هایی که ثبت نام نداشتند، مراحل ثبت نام خواهیم داشت که در این خصوص اطلاع رسانی انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1336

به "برنامه وزارت راه برای ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه وزارت راه برای ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید