بوشهر، ویسی: هیچ تیمی با 2 باخت سقوط نمی کند و با 2 برد قهرمان نمی گردد، من برای اولین بار رضاییان را در دفاع راست بازی دادم

به گزارش مجله جاودان، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اعتقاد دارد هیچ تیمی نه با دو باخت سقوط می نماید و نه با دو برد به قهرمانی می رسد.

بوشهر، ویسی: هیچ تیمی با 2 باخت سقوط نمی کند و با 2 برد قهرمان نمی گردد، من برای اولین بار رضاییان را در دفاع راست بازی دادم

به گزارش خبرنگار مجله جاودان از بوشهر، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران گفت: با توجه به شرایطی که ما و تیم پیکان داریم، محکوم به برد هستیم و تماشاگران می توانند بازی زیبایی ببینند.

وی با اشاره به میزبانی تیمش در این مسابقه گفت: ما چون میزبان هستیم، بیشتر از حریف محکوم به پیروزی هستیم و با تمام کوشش و تمرکز خود می خواهیم این سه امتیاز را در خانه نگه داریم. امیدوارم تماشاگران هم به استادیوم بیایند و از ما حمایت نمایند تا با کسب بردی شیرین از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره دستیارانش در این تیم گفت: کریمیان که مربی شناخته شده ای محسوب می گردد، دستیار اول من است. بحرینی هم مربی دروازه بانان و سامی جمالی مربی بدنساز تیم ماست. قرار است یک مربی دیگر نیز به تیم اضافه کنیم که هنوز این کار را انجام نداده ایم. اصلاحی و مهدی پور هم بررسیورهای ما هستند که باید یک نفر دیگر به این جمع اضافه کنیم.

ویسی درباره بودجه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر توضیح داد: در برنامه ای که به باشگاه دادیم، بودجه ای 25 میلیارد تومانی برای کوشش در راستای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تعیین کردیم. یک برنامه هم با بودجه 17 میلیاردی تعیین کردیم، اما الان کل قرارداد مجموعه تیم 10 میلیارد تومان است. بازیکنان مدنظر خود را نسبت به بودجه خود جذب کردیم. اگر بودجه 25 میلیارد تومانی را فراهم می کردند، به نحو دیگری بازیکن می گرفتیم. بازیکنانی را که می توانستیم، جذب کردیم و نگفتیم بازیکن ما سال جاری به تیم ملی می رود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره استفاده از بازیکنان در پست های غیرتخصصی خود گفت: ما در هر پست دو بازیکن داریم که هر تیم محلی هم چنین شرایطی دارد. اگر یک بازیکن در پست دیگری بازی کند، مگر کفر می گردد؟

شاید بازیکن ما مصدوم باشد و بازیکن دیگری را که در پست دیگری بازی می نماید، در آن پست بازی بدهیم.، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ضمن بیان این جمله گفت: من دروازه بان نبودم، اما مرحوم پورحیدری یک بار در انزلی مرا به دروازه فرستاد. اگر شما ماشینت را مقابل درهای استادیوم پارک کنی و خودت سکته کنی، مگر فرد دیگری نباید ماشین را جابه جا کند؟ وقتی بازیکن من مصدوم می گردد باید بازیکن دیگری را به جای او بازی بدهم و نمی توانم کسی را از خیابان بیاورم!

پس از انتقاد خبرنگاری به شخصیت فنی سرمربی شاهین، ویسی پاسخ داد: این سؤال فنی نیست و اگر فنی بودی، این سؤال را نمی پرسیدی. بازیکن ما مصدوم بود و از بازیکن دیگری استفاده کردم. مدافع چپ ما مصدوم بود و از بازیکن دیگری در آن پست استفاده کردم. چه اشکالی دارد؟! من رامین رضاییان را برای اولین بار در دفاع راست بازی دادم که لژیونر شد.

پس از اینکه خبرنگار مذکور به ویسی گفت که رضاییان گوش راست بازی می نماید، نه مدافع راست، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاید برای شما گوش راست بازی می نماید!

وی با بیان اینکه عملکرد تیم در طول فصل به عملکردش در مسابقات بستگی دارد، گفت: تیم همواره جلو می رود و اتفاقات خوب و بد برایش رخ می دهد. هیچ تیمی با دو باخت سقوط نمی نماید و هیچ تیمی با دو پیروزی قهرمان نمی گردد. من تجربه پنج شکست متوالی و 15 بازی نباختن پیاپی را هم دارم. این مسائل اما برای افرادی که دنبال بعضی مسائل هستند، بزرگ است.

ویسی خاطر نشان کرد: آمادگی تیم در بازی مهم است. تیم ما در تمرینات عالی کار می نماید، اما بعضی اوقات در مسابقه اتفاقی رخ می دهد که همه چیز به هم می ریزد. هیچ انسانی خود به خود خوب یا بد نیست، بلکه رفتار این انسان، خوبی با بدی او را تعیین می نماید. رئال مادرید 3 بر صفر از لوانته جلو بود، اما در زمین خودش دو گل دریافت کرد. نتایج بازی ها بر اثر اتفاقات رقم می خورد. تیم ما کاملاً آماده است و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب، سه امتیاز دیدار فردا را بگیریم.

ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان را بررسی نموده است یا خیر، توضیح داد: بله. ما دو بازی گذشته حریف را دیدیم و برای خودمان هم تمرین طراحی می کنیم. تمام مربیان این کارها را انجام می دهند، اما مهم این است که بتوانیم برنامه های خود را در زمین پیاده کنیم.

وی درباره تغییر شیوه بازی تیمش مقابل شهر خودرو گفت: در مشهد با تجربه بازی با سپاهان بازی کردیم. در نیمه اول بازی با سپاهان 50-50 بودیم، اما در نیمه دوم خیلی وا رفتیم و خراب بودیم. مجبور بودیم چند بازیکن باتجربه خود را مقابل شهر خودرو برای نیمه دوم بگذاریم، اما 10 نفره شدیم و مجبور شدیم سیستم را تغییر دهیم. با این حال در نیمه دوم خوب بودیم. نیازی نیست در زمین خودمان این کار را کنیم، چون هوا بهتر شده و بچه ها از لحاظ بدنی هم بهتر شده اند. شاید فقط یک بازیکن جوان را به میدان بفرستیم. امیدوارم فردا اتفاقات بازی با سپاهان رخ ندهد که نمی دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 378

به "بوشهر، ویسی: هیچ تیمی با 2 باخت سقوط نمی کند و با 2 برد قهرمان نمی گردد، من برای اولین بار رضاییان را در دفاع راست بازی دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، ویسی: هیچ تیمی با 2 باخت سقوط نمی کند و با 2 برد قهرمان نمی گردد، من برای اولین بار رضاییان را در دفاع راست بازی دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید