ترامپ: هیلاری به سرش زده!

خبرنگاران آنلاین:هیلاری کلینتون، نامزد سابق دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی پس از آن که نامزد حزب سوم در آن انتخابات را یک امتیاز و سرمایه برای روس ها توصیف کرد، رئیس جمهور کنونی آمریکا به شدت از حزب دموکرات و هیلاری کلینتون انتقاد نموده و او را دیوانه خواند.

ترامپ: هیلاری به سرش زده!

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی به مناقشه کنونی که توسط هیلاری کلینتون به راه افتاده؛ پرداخت. کلینتون روز آدینه تاکید نموده بود که جیل استین در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی به نمایندگی از روسیه و یا برای یاری کردن به روسیه در راستای مداخله در انتخابات فعالیت می کرد.

استین به کسب آرایی که ممکن بود کلینتون بتواند آنها را به دست آورد متهم شده است.

ترامپ در این توئیت نوشت هیلاری کلینتون حقه باز جیل استین هوادار محیط زیست، قابل احترام و نامزد حزب سبزها را یک امتیاز و سرمایه روسی توصیف نموده است. دموکرات ها با توجه به برنامه محیط زیستی فاجعه آمیزشان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به یک حزب سبز احتیاج دارند.

باوجود توافق دموکرات ها در روز آدینه کلینتون این جنجال را به وجود آورد و گفت: استین یک امتیاز و سرمایه برای روس ها بوده و تولسی گابارد، نامزد جمهوری خواستار در انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی توسط روسیه آماده شده تا به عنوان نامزد حزب سوم وارد عمل گردد.

ترامپ در توئیت خود به استین به عنوان یک فعال محیط زیست قابل احترام اشاره نمود در حالی که استین منتقد صریح رئیس جمهور و دولتش است.

ترامپ در این توئیت همچنین بار دیگر کلینتون را به خاطر اتهاماتش علیه استین و گابارد محکوم کرد و نوشت: اکنون هیلاری حقه باز مجددا دست به کار شده، او، تولسی گابارد را یک حامی روسیه و جیل استین را یک امتیاز و سرمایه برای روس ها خطاب می نماید و همان طور که شنیده اید من را نیز یک عاشق بزرگ روسیه توصیف نموده است. در حقیقت من مردم روسیه را دوست دارم. من تمامی مردم را دوست دارم، هیلاری دیوانه شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 12 آذر 1398 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 503

به "ترامپ: هیلاری به سرش زده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: هیلاری به سرش زده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید