خبرنگاران امکان پذیرش مسافر نوروزی در اصفهان وجود ندارد

به گزارش مجله جاودان، اصفهان - خبرنگاران - استاندار اصفهان با توجه به شیوع بیماری کرونا، گفت: سال جاری امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در قالب کمپ، مدارس، استادیوم ها، مهمانسراها، مسافرخانه ها و امثال آن وجود ندارد.

خبرنگاران امکان پذیرش مسافر نوروزی در اصفهان وجود ندارد

بهترین تجربه سفر را به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

عباس رضایی شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری هفتمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، به مجله جاودان گفت: این اقدام در راستای حفظ سلامت هم استانی ها و آحاد مردم ایران و به عنوان یک رسالت ملی و در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه امکانات ستاد سفرهای نوروزی به سمت ستاد مدیریت بیماری کرونا، خواهد رفت، اضافه کرد: هر ساله به منظور جذب مسافران نوروزی ستاد تسهیل مسافران نوروزی در اصفهان فعالیت می کرد ولی سال جاری به واسطه شرایط بوجود آمده به واسطه کرونا، این ستاد فعالیت خود را به سمت پیشگیری از ورود مسافر به اصفهان در ایام نوروز معطوف خواهد نمود.

استاندار اصفهان ادامه داد: گزارش عملکرد کمیته های هفتگانه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در جلسه امشب مطرح شد که نشان از عملکرد خوب این کمیته ها دارد و اقدامات خوبی انجام داده اند.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیمات امشب مقرر شد تعدادی ترمواسکن در ورودی فرودگاه و همچنین زندان مرکزی اصفهان به منظور پایش و غربالگری مسافرانی که به وسیله فرودگاه وارد اصفهان می شوند یا می خواهند از اصفهان خارج شوند و همچنین افرادی که در زندان اصفهان هستند، نصب گردد.

رضایی اظهار کرد: همچنین بر اساس حکم استاندار اصفهان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا امکان استفاده از امکانات و نیروی انسانی سایر مراکز درمانی غیر از دانشگاه علوم پزشکی در راستای مقابله و درمان بیماران کرونا را در اختیار خواهد داشت.

وی گفت: بر این اساس امکان بهره گیری از ظرفیت ها و امکانات بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز درمانی غیر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی در راستای مقابله و درمان بیماران کرونا فراهم خواهد شد.

استاندار اصفهان تاکید نمود: البته کلیه کادر درمانی اعم پزشکان و پیراپزشکان بر اساس رسالت و شرافت پزشکی خود همیشه این احساس مسوولیت را داشته اند و در تمامی عرصه ها حضور داشته اند که قابل تقدیر و تشکر است.

وی ادامه داد: با پیگیری های کمیته پشتیبانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تولیدات محصولات بهداشتی و حفاظتی رو به افزایش و از سوی دیگر توزیع این اقلام به صورت هوشمندتر و جهت دار به سمت رسیدن این محصولات به دست مصرف کننده واقعی حرکت می نماید.

در استان اصفهان جز مناطق کاشان و آران و بیدگل 66 بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 843

به "خبرنگاران امکان پذیرش مسافر نوروزی در اصفهان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امکان پذیرش مسافر نوروزی در اصفهان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید