دستگاه های اجرایی برای برطرف بیسوادی مشارکت نمایند

به گزارش مجله جاودان، سعید جنامی صبح امروز درجلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شادگان با اشاره به اینکه باید طرح انسداد و جلوگیری از فراوری بی سواد به صورت جدی اجرا گردد، اظهار کرد: سوادآموزی متعلق به یک دستگاه نیست و تمام دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و اجرایی در راستای فرهنگ سازی برای جلوگیری از بی سوادی نقش دارند.

دستگاه های اجرایی برای برطرف بیسوادی مشارکت نمایند

وی بر اهمیت موضوع سواد آموزی تاکید نمود و گفت: بی سوادی در هر جامعه ای آفتی برای پیشرفت آن است بر این اساس ترغیب و بازگرداندن افراد بازماندن از تحصیل به امر سواد آموزی مهمترین اقدام برای ریشه کنی بیسوادی در جامعه است.

معاون فرماندار شادگان با اشاره به اهمیت سواد آموزی و نقش دستگاه های اجرایی در همکاری با نهضت سواد آموزی برای اجرایی کردن برنامه های مختلف در این موضوع توضیح داد: نهادهای تبلیغی، فرهنگی و رسانه های مختلف گروهی باید همراه و همسو با آموزش و پرورش برای گسترش سوادآموزی در شهرستان شادگان کوشش نمایند.

جنامی در سرانجام گفت: با حمایت و همکاری همدیگر می توان گام های اساسی برای ارتقا جامعه برداشت و در این راه از همه مسئولان شهرستان شادگان انتظار می رود برای برطرف بی سوادی و ریشه کنی آن در سطح شهرستان کوشش نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 125

به "دستگاه های اجرایی برای برطرف بیسوادی مشارکت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های اجرایی برای برطرف بیسوادی مشارکت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید