دستگیری چهار متهم حین سرقت از یک فروشگاه زنجیره ای معروف

رئیس کلانتری 181 وردآورد از دستگیری چهار نفر حین سرقت از یک فروشگاه زنجیره ای در غرب تهران اطلاع داد.

دستگیری چهار متهم حین سرقت از یک فروشگاه زنجیره ای معروف

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ صیدمراد پیروندی بیان داشت: برابر تماس با نیروی انتظامی، سریعا عوامل عملیات این کلانتری در محل اعلامی که یک فروشگاه زنجیره ای معروف بود حاضر شدند و عوامل حراست که با پلیس تماس گرفته بودند ادعا کردند دو خانم و دو آقا را که قصد داشتند با شگردی نوین از این فروشگاه سرقت نمایند دستگیر نموده اند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که دو آقا و دو خانم مظنون به سرقت تحت عنوان خریدار به فروشگاه مراجعه نموده و داخل دو چرخ دستی اقلامی را جمع نموده اند درحالیکه قیمت اقلام بیش از هزینه پرداختی است.

وی اضافه نمود: در ادامه متهمان تحت تحقیق قرار گرفتند و معین شد آن ها به صورت ماهرانه ای برچسب های دو محصولی را که از نظر ماهیت شبیه به هم بودند جابجا می کردند و جنس گران را با برچسب ارزان از فروشگاه خریداری می کردند.

این مقام انتظامی توضیح داد: حراست نیز وقتی متوجه شده بود که مقدار اجناس با پول ها یکی نیست آن ها را نگه داشته و با پلیس تماس گرفته بود چراکه آن ها 500 هزار تومان پول پول پرداخت نموده بودند، اما در چرخ دستی به ارزش چهار میلیون تومان اجناس موجود بود.

در ادامه متهمان به مقام قضائی معرفی شدند و با وجود دریافت رضایت از شاکی و پرداخت هزینه واقعی اجناس، با قرار کفالت آزاد شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 4 آذر 1398 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 484

به "دستگیری چهار متهم حین سرقت از یک فروشگاه زنجیره ای معروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری چهار متهم حین سرقت از یک فروشگاه زنجیره ای معروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید