زاکانی: قیمت بلیت مترو افزایش نمی یابد

به گزارش مجله جاودان، شهردار تهران گفت: موضوع افزایش قیمت بلیت مترو صحت ندارد و قرار نیست قیمت بلیت مترو افزایش پیدا کند.

زاکانی: قیمت بلیت مترو افزایش نمی یابد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زاکانی، شهردار تهران به فعالیت های شهرداری در چند هفته اخیر اشاره نموده و تاکید نمود: شهرداری تا امروز ظرفیت های مختلفی را برای امر واکسیناسیون و مقابله با کرونا و دیگر امور به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اختیار شهروندان عزیز قرار داده است.

او اضافه کرد:، اما شهرداری دارای ظرفیت های کم نظیری است لذا سعی شد که در قالب بهره مندی از همه ظرفیت های شهرداری جهت ارائه خدمت در اپیدمی کرونا استفاده کنیم.

شهردار تهران با اشاره به این که همه می دانند موضوع بهداشت و درمان یک بخش از مواجهه با کروناست، اضافه کرد: واکسیناسیون هم جزئی از بهداشت و درمان است.

زاکانی توضیح داد: نیازمند ارائه خدمات اجتماعی به شهروندان در شهر هستیم و برای زنده نگه داشتن شهر نیازمند رعایت فاصله گذاری های مناسب هستیم.

او گفت: در همه این امور شهرداری خود را مکلف می داند که خدمتگذار مردم عزیز باشد؛ لذا از هفته آینده ما ستاد مدیریت بحران کرونا را در شهرداری راه اندازی می کنیم و تمام ظرفیت های شهرداری را یکپارچه می سازیم.

شهردار تهران اظهار داشت: بعد از تشکیل ستاد مدیریت بحران کرونا با هماهنگی با سایر دستگاه ها سطح خدمت بالاتری را در قالب یک قرارگاه به شهروندان ارائه خواهیم کرد. به امید روزی که شاهد برطرف این بلیه و لبخند مردم عزیزمان باشیم.

علیرضا زاکانی بعلاوه در پاسخ به این سوال که در بعضی از رسانه ها از قول شما اعلام شده که قرار است قیمت بلیط مترو افزایش پیدا کند، گفت: این از آن دروغ های شب سیزده است.

او گفت: به هر حال بعضی ها چیزی ندارند بگویند و از درون یک جلسه تخصصی که پیرامون موضوعات تمام شده قیمت بلیت مترو و آنالیز راه برای توسعه مترو مطرح شده بود جمله ای را در می آورند و منتشر می نمایند.

شهردار تهران ادامه داد: نه بنا بر افزایش قیمت است نه تغییری در شرایط. آنچه که دنبال می کنیم این است که با بالا بردن ظرفیت های مترو خود را برای دوره جدیدی از خدمتگزاری آماده کنیم که بعد از دوره کرونا با بهره مندی افزون تری بتوانیم جوابگوی مطالبات جدی مردم عزیز باشیم.

شهردار تهران در سرانجام تاکید نمود: در یک جلسه و در این خصوص درباره یک امر تخصصی مواردی مطرح شده بود. گزارشی به دست ما رسیده بود و ما در حال آنالیز آن گزارش بودیم و از دل آن جلسه مطالبی منتشر شد وگرنه افزایش قیمت بلیط مترو حرف بی ربطی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1823

به "زاکانی: قیمت بلیت مترو افزایش نمی یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: قیمت بلیت مترو افزایش نمی یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید