ستاد مقابله با کرونا لغو اجرای طرح را اعلام نکرده است

به گزارش مجله جاودان، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ستاد مقابله با کرونا تصمیمی در زمینه لغو طرح ترافیک نداشته است، گفت: از فردا طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا به صورت هوشمند اجرایی می شود.

ستاد مقابله با کرونا لغو اجرای طرح را اعلام نکرده است

به گزارش گروه دیگر رسانه های مجله جاودان، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران در گفت وگویی، درباره اجرای طرح ترافیک از فردا 23 فروردین گفت: مطابق اعلام قبلی طرح ترافیک اجرایی می شود و هنوز هیچ تصمیم مبنی بر لغو آن گرفته نشده است.

وی اضافه نمود: طرح ترافیک از فردا ساعت 7:30 تا 19 اجرایی می شود و یک فرصت دو ساعته از ساعت 14 تا 16 برای شهروندان در نظر گرفته شده و در این فرصت افراد می توانند از شهر خارج شوند.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به این که اجرای طرح برای روز آینده هوشمند در نظر گرفته شده و از سفر های غیر ضروری در سطح پایتخت و در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا می کاهد، گفت: اجرای طرح بر اساس ساعات اعلام شده برای روز آینده مانع از ایجاد مشکل در رفت و آمد کارمندان شده و از طرفی سبب می شود که سفر های ضروری و گردشی را شاهد نباشیم.

حجت گفت: در صورتی که طرح ترافیک برای روز آینده لغو شود باید ستاد کرونا در این زمینه تصمیم گیری کند و ما تابع این ستاد هستیم، ولی بر اساس آنچه که توسط شورای ترافیک تهران اتخاذ شده، طرح ترافیک فردا اجرایی می شود.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 974

به "ستاد مقابله با کرونا لغو اجرای طرح را اعلام نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد مقابله با کرونا لغو اجرای طرح را اعلام نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید