سفیر چین از عزیمت تیمی از متخصصان چینی به ایران اطلاع داد

به گزارش مجله جاودان، سفیر چین در تهران از عزیمت تیمی از متخصصان چینی برای مقابله با شیوع کرونا به ایران اطلاع داد.

سفیر چین از عزیمت تیمی از متخصصان چینی به ایران اطلاع داد

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه سیاست خارجی مجله جاودان، چانگ هوا سفیر چین در تهران از عزیمت تیمی از متخصصان این کشور برای مقابله با کرونا به ایران اطلاع داد و نوشت: تیم متخصصان، چین را به مقصد ایران ترک کردند. آنها می آیند. ما اینجا هستیم و با هم هستیم.

هوا چونیینگ سخنگوی وزارت خارجه چین نیز در این باره اعلام نموده که یک تیم از کارشناسان چین در راستا ایران هستند.

سخنگوی وزارت خارجه چین در این باره عنوان نمود: کوید-19 دشمن همه است. ما باید با همدیگر با آن مبارزه کنیم. هیچ چیزی نمی تواند مردم ایران را شکست دهد.

به گزارش فارس، پیش از این روزنامه گلوبال تایمز چین اطلاع داد که دولت این کشور تیمی متشکل از متخصصان کنترل کرونا را روانه ایران نموده است.

یک منبع به این روزنامه گفته بود که چین برای یاری به ایران جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا یک تیم متخصص پزشکی را از شانگهای به ایران فرستاده است. این تیم چهار کارشناس کنترل امراض را شامل می گردد.

تا به امروز یک محموله یاری های چین شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا وارد ایران شد و این محموله امروز به ایران تحویل داده شد. دومین محموله یاری های پزشکی چین شامل بیش از 50 هزار کیت پیشرفته تشخیص سریع کرونا و دستگاه های اکسیژن ساز امشب با پرواز باری ماهان از گوانجو راهی تهران می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 847

به "سفیر چین از عزیمت تیمی از متخصصان چینی به ایران اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر چین از عزیمت تیمی از متخصصان چینی به ایران اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید