شروط عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

به گزارش مجله جاودان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شروط عقد قرارداد با بیمه ها برای بیمه تکمیلی فرهنگیان را اعلام نمود.

شروط عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با مجله جاودان، با اشاره به تمدید قرارداد بیمه فرهنگیان تا انتها ماه جاری اظهار کرد: برای قرارداد جدید بیمه تکمیلی با چند شرکت بیمه ای مذاکرات در حال اجرا است.

وی اضافه نمود: البته بیمه ها پیش بینی تاثیر افزایش هزینه های خدمات بهداشت و درمان را روی نرخ های بیمه تکمیلی برای سال آینده دارند و ممکن است برای همه و نه فقط برای آموزش و پرورش، میزانی از افزایش نرخ حق بیمه را لحاظ نمایند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ما استعلامات قیمتی از بیمه های دولتی و خصوصی را انجام داده ایم و آتیه سازان حافظ نیز پاسخ استعلام ما را داده و قیمت ها را اعلام نموده است اظهار کرد: قبل اتمام مهلت قرارداد، بهترین گزینه را انتخاب می کنیم.

الهیار ترکمن اضافه نمود: از شرایط و رویکرد ما این است که خدمات به نسبت سال قبل کاهش نیابد. سقفی در ارائه خدمات گذاشته نشده تا حجم بیشتری از فرهنگیان بتوانند از این بیمه استفاده نمایند. در هر صورت با توجه به افزایش احتمالی قیمت ها در حوزه بهداشت و درمان، بیمه یک مدیریت ریسک و امتیازی است که اگر در زندگی مسئله ای پیش بیاید به برطرف آن یاری می نماید.

وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری پیرامون حساب یکپارچه مدارس گفت: استقرار حساب یکپارچه مدارس از آبان ماه آغاز شده است و هدف آن این است کم تمام منابع ورودی را مدیریت کند و کسی مجاز نباشد وجهی خارج از محدوده تعیین شده دریافت کند.

الهیار ترکمن ادامه داد: به این ترتیب تمام منابع مالی که در مدرسه مجاز به کسب و مصرف است ساماندهی می گردد و هر کدام کدهای تعیینی دارند. حساب ها در بانک ملی ایجاد شده اند و محل هزینه کرد وجوه تعیین است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تاکید نمود: حساب یکپارچه مدارس به کنترل هوشمند و شفافیت واریز و هزینه در مدارس می پردازد و به معنای محدود کردن عملکرد مدیران نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 106

به "شروط عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروط عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید