غلامرضا منصوری اکنون کجاست؟، دستگیری متهم فراری پرونده طبری با درخواست پلیس ایران

به گزارش مجله جاودان، رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی گفت: غلامرضا منصوری، در چند روز گذشته در بخارست پایتخت رومانی شناسایی شد و پیرو مکاتبات ما با پلیس محلی بخارست و اینترپل رومانی، پلیس این کشور بر اساس مستندات و مدارک ارسالی، این فرد را دستگیر کرد.

غلامرضا منصوری اکنون کجاست؟، دستگیری متهم فراری پرونده طبری با درخواست پلیس ایران

به گزارش گروه اجتماعی مجله جاودان؛ سردار هادی شیرزاد درباره جزئیات دستگیری غلامرضا منصوری، متهم فراری پفراینده اکبر طبری، اظهار کرد: بر اساس اعلام قوه قضائیه مبنی بر تحت تعقیب بودن نامبرده، پلیس بین الملل نیروی انتظامی بلافاصله، برای فرد مذکور اعلان قرمز صادر کرد و این اعلان بین المللی، در اختیار سایر کشور ها نهاده شد.

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی اضافه نمود: این فرد، در چند روز گذشته در بخارست؛ پایتخت رومانی شناسایی شد و پیرو مکاتبات ما با پلیس محلی بخارست و اینترپل رومانی، پلیس این کشور بر اساس مستندات و مدارک ارسالی، این فرد را دستگیر کرد.

وی توضیح داد: غلامرضا منصوری در حال حاضر در کشور رومانی واقع شده است و به دلیل محدودیت های پروازی با توجه به شیوع کرونا، فرایند انتقال و استرداد نامبرده به کشور در دستور کار جدی پلیس است و در روز های آینده انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1090

به "غلامرضا منصوری اکنون کجاست؟، دستگیری متهم فراری پرونده طبری با درخواست پلیس ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامرضا منصوری اکنون کجاست؟، دستگیری متهم فراری پرونده طبری با درخواست پلیس ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید