نتایج نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی سال تحصیلی 99-98 اعلام شد.

نتایج نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، آزمون ورودی دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی سال تحصیلی 99-98 در 27 تیرماه 98 به روش الکترونیک (رایانه ای) و در ساختمان مرکز سنجش آموزش پزشکی در تهران برگزار شد.

نتایج اولیه آزمون ورودی دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی سال تحصیلی 99-98 نیمه اول مرداد ماه اعلام و پس از آن آزمون مرحله دوم (مصاحبه) در روز یکشنبه 3 شهریور در مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار شد.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی سال تحصیلی 99-98 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان با شماره داوطلبی می توانند از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام به سایت معاونت آموزشی دانشگاه های مربوطه مراجعه کنند.

عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود. اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود.

کسانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی محروم خواهند شد.

براساس آئین نامه ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 9 آبان 1398 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 424

به "نتایج نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج نهایی آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید