نزدیک شدن بستری های کرونایی گیلان به عدد 1000

به گزارش مجله جاودان، خبرنگاران/گیلان مدیرگروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان، از بستری بودن 926 بیمار کرونایی در سطح بیمارستان های گیلان خبر داد و یادآور شد: 119 بیمار شدیدا بدحال داریم.

نزدیک شدن بستری های کرونایی گیلان به عدد 1000

دکتر حسن رخشاد در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه موج چهارم بیماری کرونا بسیار شدید است، اظهار کرد: متاسفانه شدت موج چهارم چهار برابر موج های قبلی است، زیرا بیشتر بیماران با ویروس کرونای انگلیسی درگیر هستند.

وی عوارض کرونای انگلیسی را بیشتر و خطرناک تر از کرونای معمولی دانست و اضافه نمود: از مردم می خواهیم علاوه بر رعایت پروتکل های حفاظت فردی، از رفت و آمد بی مورد و غیر ضروری به خارج از منازل خودداری کنند.

مدیرگروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان، با بیان اینکه از اول اسفندماه تا به امروز با افزایش روزانه تعداد بستری ها روبرو هستیم، گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 234 بیمار جدید کرونایی را بستری کردیم.

رخشاد، از بستری بودن 926 بیمار کرونایی در سطح بیمارستان های گیلان خبر داد و یادآور شد: 119 بیمار شدیدا بدحال داریم.

وی با اشاره به فزاینده بودن آمار و ارقام کرونایی طی روزهای قبل و احتمالا پیش رو، گفت: با تاکید ویژه بر جدی دریافت رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی شهروندان از آنها خواست برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و قطع چرخه انتقال، از عادی انگاری و برگزاری دورهمی ها و تجمعات خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1634

به "نزدیک شدن بستری های کرونایی گیلان به عدد 1000" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزدیک شدن بستری های کرونایی گیلان به عدد 1000"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید