هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان مهدی شهر وجود نداشته است

به گزارش مجله جاودان، فرماندار مهدی شهر بابیان اینکه انتصابات بر اساس شایسته سالاری انجام می گردد، گفت: هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان وجود نداشته است.

هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان مهدی شهر وجود نداشته است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سمنان، عبدالرضا میقانی صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری مهدی شهر به میزبانی سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با موضوع تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و بخشدار مرکزی مهدی شهر ضمن بیان اینکه هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان وجود نداشته است، ابراز داشت: همه انتصابات بر اساس شایستگی افراد اجرا شده است.

وی بابیان اینکه مدیران این شهرستان اکثریت را افراد بومی، دلسوز و کاربلد تشکیل می دهند، اضافه کرد: حل مسائل مردم و پاسخ مناسب به تکریم ارباب رجوع و جذب اعتبارات حوزه هر دستگاه برای پیشرفت شهرستان از مدیران دستگاه ها و معاونان و بخشداران انتظار می رود.

فرماندار مهدی شهر بابیان اینکه دستگاه های اجرایی می بایست در راستای جذب اعتبارات با دقت و سرعت بیشتری کوشش نمایند، ابراز داشت: در نهایت مجموع این عوامل به پیشرفت و توسعه شهرستان یاری خواهد نمود و رونق و اشتغال را برای این منطقه به دنبال خواهد داشت.

میقانی بابیان اینکه مدیران می بایست پیش بینی های لازم را برای مدیریت بحران در فصل سرما را داشته باشند، توضیح داد: آمادگی کامل و به روز نمودن تجهیزات، آمادگی نیروهای انسانی، برنامه ریزی دقیق و توجه به هشدارها در راستای خدمات رسانی شایسته به مردم در فصل سرما لازم است.

وی اضافه کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی این مهم می طلبد تا قبل از وقوع بحران پیش بینی های لازم برای اسکان مسافران احتمالی، جلوگیری از انتقال ویروس کرونا و برطرف نواقص موجود انجام و تقسیم وظایف به درستی انجام گردد.

شایان ذکر است؛ در این مراسم محمد ادب به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و نرجس درخشنده به عنوان بخشدار مرکزی مهدی شهر منصوب شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1333

به "هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان مهدی شهر وجود نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان مهدی شهر وجود نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید