وقتی سلطانی فر طاقت بیکاری رفقایش را ندارد، یک باشگاه پرسپولیس و یک رسول پناه!

به گزارش مجله جاودان، با گذشت 40 روز از زمانی که اولین فیلم از حرفهای عجیب و زشت مدیرعامل قبلی باشگاه پرسپولیس و استعفایش از این سمت او همچنان مهمترین تصمیم گیرنده در این مجموعه است!

وقتی سلطانی فر طاقت بیکاری رفقایش را ندارد، یک باشگاه پرسپولیس و یک رسول پناه!

گروه ورزشی خبرنگاران- در حالی که حدود 40 روز از باز شدن پرونده اتفاقاتی که اول آبان ماه امسال در حوزه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس رخ داد گذشته، رفته رفته به سمت و سویی می رویم که هتاکی دندانپزشکی که مدتی مدیریت عامل باشگاه عظیم پرسپولیس با میلیونها هوادار را در دست داشت، از خاطره ها پاک گردد! توهین روشن و واضحی که به مردم مازندران کرد و اتهاماتی که به سرمربی مازندرانی تیم پرسپولیس بست باعث دلخوری مردمان خوب استان مازندران و البته هواداران پرسپولیس شد.

اتفاقات تلخ و باور نکردنی که موجب شد در نهایت این مدیر با عذرخواهی از مازندرانی ها و سری پایین انداخته عطای کار در اتاق ریاست باشگاه پرسپولیس را به لقایش بخشیده و از مدیرعاملی کنار برود اما به نظر می رسد او همچنان تاب جدایی از این مجموعه را ندارد.با وجودی که بیش از یک ماه از این ماجرا و استعفای مهدی رسول پناه از سمت مدیرعاملی اش می گذرد ولی او همچنان یکی از تصمیم گیرنده گان حوزه مدیریتی باشگاه پرسپولیس است. او که ضمن مدیرعاملی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هم بود در همان هیات مدیره رییس بود و جالب تر اینکه او همچنان به عنوان عضو هیدت مدیره باشگاه مشغول به کار است.

شاید رییس مجمع باشگاه پرسپولیس که از قبل هم گفته می شد روابطی فراورزشی با مهدی رسول پناه دارد یادش رفته در این باره هم تصمیمی بگیرد که خوشایند مردمان مازندران یا هواداران پرسپولیس باشد. هوادارانی که همچنان بابت توهین های مدیرعامل باشگاه شان، از سوی هواداران استقلال مورد سرزنش هستند و دیگر دوست ندارند حتی اسم این فرد را بشنوند ولی باید حضور این فرد را همچنان در هیات مدیره باشگاه محبوبشان را تحمل نمایند. مدیری که در همان ویدیوها به هواداران باشگاهش هم توهین نموده بود.

البته این برای اولین بار نیست که در حوزه مدیران زیردست مسعود سلطانی فر وزیر ورزش شاهد چنین اتفاقاتی هستیم. زمانی که احمد سعادتمند در زمستان 1397 به عضویت و ریاست هیأت مدیره باشگاه استقلال درآمد هم شاهد چنین پدیده بینظیری بودیم. وقتی که در اردیبهشت سال 1398 سعادتمند از سمت عضویت در هیات مدیره استعفا کرد ولی همچنان رییس همان هیات بود.ظاهرا عزمی برای کنار گذاشتن دوستان و رفقای صمیمی وزیر وجود ندارد! چرا که مدتی پس از کناره گیری کامل احمد سعادتمند از باشگاه استقلال او این بار با اختیارات بیشتر و مدیریت عامل همان باشگاه به استقلال برگشت و کار را در دست گرفت! اینکه وزیر وقتی فردی را به سمتی منصوب می نماید دیگر تاب دیدن بیکاری اش را ندارد و اغلب پستی بهتر یا در همان حدود را به دوستانش تفویض می نماید.

موضوع امروز باشگاه پرسپولیس را پیش از این درباره ایرج عرب هم تجربه نموده بودیم. ایرج عرب به محض کنار رفتن از ریاست بر باشگاه پرسپولیس به ریاست فدراسیون دوومیدانی منصوب شد و در باشگاه استقلال هم وقتی امیرحسین فتحی به زور رسانه ها و هواداران راضی شد دست از مدیرعاملی باشگاه استقلال بکشد و به سختی کنار برود بلافاصله پس از چند روز به ریاست مجموعه ورزشی انقلاب که ویترین همه مجموعه های ورزشی در ایران و پایتخت کشور است منصوب شد تا خانه نشینی آزارش ندهد.

البته کناره گیری های قبلی مانند سعادتمند، عرب و فتحی همراه با توهین به هواداران، فاش کردن اقدامات سرمربی تیم و توهین به بخشی از مردم ایران نبود ولی آنچه این بار درباره مهدی رسول پناه اتفاق افتاده برگی تازه از اتفاقات غیرمعمول در پرونده قطور مسعود سلطانی فر است که البته هنوز باید با تعجب پرسید که چرا دستگاه های نظارتی مانند مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور کمترین واکنشی به این اتفاقات مسلسل وار ندارند و این فرد هنوز در هیئت مدیره پرسپولیس تصمیم گیر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1371

به "وقتی سلطانی فر طاقت بیکاری رفقایش را ندارد، یک باشگاه پرسپولیس و یک رسول پناه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی سلطانی فر طاقت بیکاری رفقایش را ندارد، یک باشگاه پرسپولیس و یک رسول پناه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید