وکلای آمریکا کوشش های تیم حقوقی ترامپ را محکوم کردند

به گزارش مجله جاودان، بیش از یک هزار و 500 وکیل از سرتاسر آمریکا در نامه ای اقدام وکلای تیم حقوقی ترامپ برای ابطال آرای در انتخابات 2020 را محکوم کردند.

وکلای آمریکا کوشش های تیم حقوقی ترامپ را محکوم کردند

از نشریه هیل، این نامه سرگشاده توسط بیش از یک هزار و 500 وکلای مدافع دموکراسی از اساتید حقوق و مقامات حرفه ای وکالت از جمله لورل بلووز رئیس سابق انجمن وکلای شیکاگو و کانون وکلای آمریکا امضا شده است.

در نامه وکلا آمده است که منازعه دادخواست رئیس جمهوری ترامپ بهانه ای برای یک کارزار تضعیف اعتماد عمومی به نتیجه انتخابات سال 2020 است که به ناچار دموکراسی مشروطه را برانداز خواهد نمود.

به نوشته وکلای آمریکایی، عوامل اصلی ترامپ و شرکت کنندگان در این کوشش وکلایی هستند که با سوگند و قوانین اخلاقی خود موظف به حمایت از قانون هستند.

اگرچه ترامپ در روزهای بعد از سرانجام انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) در رقابت با جو بایدن نتوانست آرای الکترال ایالت های کلیدی را حفظ کند اما وی به دنبال آن است تا به وسیله شکایات و پیگیری دعاوی حقوقی آرای بایدن در این ایالات را باطل کند.

تا به امروز تیم حقوقی ترامپ چندین دادخواست به دادگاه های ایالتی ارسال نموده اند.

با این حال، دادستان های ایالتی همچون نوادا اعلام نموده اند هیچ مدرک و مستندی از تقلب ارائه نشده است و مقام های امنیتی انتخابات هم صحت آن را تایید نموده اند.

در ایالت جورجیا نیز بعد از سه بار شمارش آرای مقامات انتخاباتی این ایالت اعلام کردند که در نتیجه انتخابات هیچ تغییری ایجاد نشده و همچنان بایدن پیروز انتخابات است. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1383

به "وکلای آمریکا کوشش های تیم حقوقی ترامپ را محکوم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکلای آمریکا کوشش های تیم حقوقی ترامپ را محکوم کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید