پیشکسوت پرسپولیس: خدا می داند چرا بودیمیر جذب شده، استقلال خوزستان را شانسی بردیم

به گزارش مجله جاودان، جواد منافی می گوید پرسپولیس شانس آورده مقابل استقلال خوزستان به رجحان رسیده است زیرا تیم برانکو هیچ برنامه ای برای باز کردن گره بازی نداشت.

پیشکسوت پرسپولیس: خدا می داند چرا بودیمیر جذب شده، استقلال خوزستان را شانسی بردیم

جواد منافی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با مجله جاودان درباره دیدار این تیم برابر استقلال خوزستانی که با پیروزی دو گله شاگردان برانکو به اتمام رسید گفت: بازی از نظر نتیجه برای پرسپولیس خوب بود اما کیفیت مطلوبی نداشت.

وی ادامه داد: فکر می کردیم مقابل تیم انتهای جدولی استقلال خوزستان کار راحت تری داشته باشیم اما تیم هیچ برنامه ای برای گره خوردن بازی در هر دو نیمه نداشت. روی کرنر هم شانس آوردیم که توپ روی سر سیدجلال نشست وگرنه به نظر نمی رسید بتوانیم دروازه حریف را باز کنیم. استقلال خوزستان هم با جان و دل بازی کرد و حتی یکی دو موقعیت داشتند که شانس آوردیم توپ به گل تبدیل نشد.

منافی درباره خریدهای جدید پرسپولیس گفت: هماهنگی آن ها زمان می برد اما از برانکو پرسپولیس انتظار بیشتر است تا این بازیکنان زودتر هماهنگ شوند. به ما گفتند بودیمیر سرزن قهاری است اما در این دو بازی هم حتی یک سر معمولی هم نزد. خدا می داند چرا چنین بازیکنی جذب شده و منشأ از تیم رفته است. نظر من این است که منشأ بیشتر می توانست در راه قهرمانی به تیم یاری کند زیرا خیلی از بودیمیر بهتر است. همچنین در ارسال ها هم خوب نبودیم و شیری به اندازه مصلح برای تیم تأثیرگذار نبود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره حواشی ایجاد شده علیه پرسپولیس در یکی دو هفته اخیر توضیح داد: اگر بازی ها را ببریم نمی توانند کاری نمایند. بازیکنانی مثل خلیل زاده هم آنقدر زیاد دچار حواشی می شوند که داوران با او زاویه می گیرند و تیم دچار چالش می رود. به نظرم شجاع باید بیشتر به فکر مسائل فنی باشد و تیم و خودش را درگیر حواشی نکند. پرسپولیس اگر خوب بازی کند و با برنامه باشد، حواشی هم نمی توانند مانع قهرمانی این تیم شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 161

به "پیشکسوت پرسپولیس: خدا می داند چرا بودیمیر جذب شده، استقلال خوزستان را شانسی بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوت پرسپولیس: خدا می داند چرا بودیمیر جذب شده، استقلال خوزستان را شانسی بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید