کارگرجم: اختلاف بین مجیدی و سعادتمند شایعه است، آینده استقلال را روشن می بینم

به گزارش مجله جاودان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید وزرات ورزش در پیش برد اهداف استقلال، باید به آبی پوشان پایتخت کمک کند.

کارگرجم: اختلاف بین مجیدی و سعادتمند شایعه است، آینده استقلال را روشن می بینم

اکبر کارگرجم پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با مجله جاودان، درباره تغییرات جدید آبی پوشان پایتخت و انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: ایشان تازه تشریف آورده اند و باید ببینیم چه کاری انجام می دهند. کادر مدیریتی جدید با برنامه ای که ریختند، باید مسائل استقلال و بدهی های موجود را برطرف کنند.

او ادامه داد: این مساله بستگی به مدیریت باشگاه دارد که چطور بدهی ها را مورد بررسی قرار دهد. به نظر من باید یک کارشناس مالی وجود داشته باشد تا بدهی های استقلال به طور کامل مورد ارزیابی قرار بگیرد تا مسئله ای از این بابت پیش نیاید.

کارگرجم افزود: سعادتمند باید خودش سعی کند با اسپانسرهایی که دارد هزینه های موجود را تامین کند و مسائل باشگاه را برطرف کند. وزارت ورزش هم باید به استقلال کمک کند اما باید حساب و کتاب روشن باشد که بدهی بالا نیاید.

او درباره اخبار مبنی اختلاف میان فرهاد مجیدی و کادر مدیریتی جدید باشگاه استقلال، گفت: این ها حاشیه های تیم است و شایعه سازی است. فکر نمی کنم اختلافی وجود داشته باشد. مجیدی مربی جوان و خوبی است و بازیکن خوبی بوده است و این مساله فکر نمی کنم در باشگاه وجود داشته باشد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: هر چیز باید در چارچوب خودش پیش برود و هر کس کار خودش را انجام دهد. اگر دخالتی بخواهد انجام گیرد همان آش و همان کاسه است همه باید وظایف خودشان را انجام دهد تا همه چیز سرجای خودش قرار بگیرد.

اکبر کارگرجم در سرانجام گفت: استقلال تیم جوان و خوبی است و می تواند در آینده پیشرفت داشته باشد. تیم باید با جذب بازیکن خود را تقویت کند و در این صورت من آینده استقلال خیلی خوب و پیروز می بینم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 10 خرداد 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 968

به "کارگرجم: اختلاف بین مجیدی و سعادتمند شایعه است، آینده استقلال را روشن می بینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگرجم: اختلاف بین مجیدی و سعادتمند شایعه است، آینده استقلال را روشن می بینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید