یک تیم دیگر ایتالیایی خواستار سردار آزمون

به گزارش مجله جاودان، اولین بازیکن مدنظر ناپولی ودات موریقی مهاجم تیم فنرباغچه است. البته این بازیکن مشتریان دیگری غیر از ناپولی هم داد؛ یوونتوس، تاتنهام، منچستریونایتد، لسترسیتی و اینتراخت فرانکفورت هم از دیگر باشگاه های خواستار موریقی هستند.

یک تیم دیگر ایتالیایی خواستار سردار آزمون

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ پیشنهادات خوبی از لیگ ایتالیا دریافت نموده است.

به گزارش خبرورزشی، آکاردیوش میلیک، مهاجم تیم فوتبال ناپولی قراردادش را با این باشگاه تمدید ننموده و میخواهد این تیم را ترک کند. به همین دلیل مسئولان باشگاه ناپولی به فکر خرید یک جایگزین برای وی هستند.

اولین بازیکن مدنظر ناپولی ودات موریقی مهاجم تیم فنرباغچه است. البته این بازیکن مشتریان دیگری غیر از ناپولی هم داد؛ یوونتوس، تاتنهام، منچستریونایتد، لسترسیتی و اینتراخت فرانکفورت هم از دیگر باشگاه های خواستار موریقی هستند.

گزینه دوم مسئولان باشگاه ناپولی برای جایگزینی میلیک، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت است. آزمون یک فصل خوب را در زنیت سن پترزبورگ داشته و می تواند گزینه خوبی برای این ناپولی باشد. البته هم موریقی و هم آزمون گزینه های جدی لاتزیو هم هستند.

ناپولی با وجود تعداد زیاد مشتریان خواستار خرید موریقی، خیلی به جذب این بازیکن امیدوار نیست. به همین خاطر در صورتی که آنها اطمینان پیدا نمایند نمی توانند مهاجم فنرباغچه را جذب نمایند، آماده اقدام برای خرید سردار آزمون هستند. این در شرایطی است که آزمون هم پیشنهادی از لاتزیو دارد و اگر بداند که نمی تواند به ناپولی برود، راهی این تیم خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 944

به "یک تیم دیگر ایتالیایی خواستار سردار آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تیم دیگر ایتالیایی خواستار سردار آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید