روزشمار برای انتها یک معافیت سربازی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سرانجام معافیت از سربازی در ازای 28 و 29 ماه ایثارگری والدین؛ از مشمولان واجد شرایط خواست که تا سرانجام شهریورماه برای بهره مندی از این معافیت به دفاتر پلیس+10 مراجعه نمایند.

روزشمار برای انتها یک معافیت سربازی

سردار موسی کمالی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره اجرای معافیت از سربازی برای افرادی که پدر و مادرشان 28 و 29 ماه سابقه ایثارگری داشتند؛ گفت: این افراد تا سرانجام شهریور ماه می توانند از این معافیت بهره مند شوند و پس از آن دیگر مشمول معافیت نشده و تنها امکان دریافت کسر خدمت برایشان وجود خواهد داشت.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: به همین دلیل نیز متقاضیان واجد شرایط بهره مندی از این معافیت تنها تا سرانجام شهریور ماه فرصت دارند که با مراجعه به دفاتر پلیس +10 وضعیت خدمتی خود را تعیین نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

به گفته سردار کمالی، تنها در این مورد غیبت مانع بهره مندی از این معافیت نخواهد شد. اما ضروری است که متقاضیان حتما درخواست خود را تا قبل از سرانجام شهریور در دفاتر پلیس+10 ثبت نمایند.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: با سرانجام شهریور تنها اجرای این نوع از معافیت به سرانجام خواهد رسید و کسرخدمت های ایثارگری همچنان وجود خواهد داشت.

وی درباره اینکه آیا امکان تمدید مهلت بهره مندی از این معافیت وجود دارد یا خیر نیز به خبرنگاران گفت: ستادکل نیروهای مسلح تصمیمی برای تمدید این مهلت ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 381

به "روزشمار برای انتها یک معافیت سربازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزشمار برای انتها یک معافیت سربازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید