کیکاووس سعیدی: سعی می کنیم بقیه تعهدات مان را به فدراسیون ها عملی کنیم، فرجی می تواند به کاراته یاری کند

به گزارش مجله جاودان، کیکاووس سعیدی، خزانه دار کمیته ملی المپیک گفت: سعی می کنیم در روزهای آینده بودجه باقی مانده کمیته ملی المپیک را بگیریم و مابقی تعهدات مان را نسبت به فدراسیون ها عملی کنیم.

کیکاووس سعیدی: سعی می کنیم بقیه تعهدات مان را به فدراسیون ها عملی کنیم، فرجی می تواند به کاراته یاری کند

کیکاووس سعیدی، خزانه دار کمیته ملی المپیک در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله جاودان درباره کناره گیری خود از انتخابات فدراسیون کاراته گفت: با توجه به سابقه آشنایی دیرینه ای که با محمد صادق فرجی داشتم و همکار من در وزارت ورزش بود، مصلحت دیدم عرصه را برای حضور خود او فراهم کنم. البته من تنها یک کاندیدا بودم، در هر صورت رقبای دیگری هستند که تأیید صلاحت شده اند. به همه رقبا احترام می گذارم، برخی از آن ها همکار و دوست من بودند و قابل احترامند، اما صرفاً من به این خاطر عرصه رقابت را خالی کردم که احساس می کنم فرجی می تواند بیاید و به کاراته یاری کند.

وی در واکنش به این پرسش که اگر فرجی بخواهد برای دبیر کلی کمیته ملی المپیک ثبت نام کند آیا محتمل است او دوباره به انتخابات فدراسیون کاراته بازگردد، گفت: انتخابات کمیته ملی المپیک سه سال دیگر است، ضمن اینکه من رسماً از انتخابات فدراسیون کاراته انصراف دادم و به همین دلیل دیگر انصرافم، قابل بازگشت نخواهد بود

خزانه دار کمیته ملی المپیک در خصوص دریافت باقی مانده بودجه تخصیص داده شده به این کمیته، گفت: در حال کوشش هستیم تا باقی مانده این بودجه را بگیریم. تا الان نزدیک 82 درصد از کل بودجه جاری تخصیص داده شده را دریافت نموده ایم و از این مقدار نزدیک به 85 درصد را به فدراسیون ها تخصیص دادهایم. یعنی 82 درصد گرفته ایم و 85 درصد به فدراسیون ها داده ایم.الان هم در حال کوشش هستیم تا در روزهای آینده بودجه باقی مانده را بگیریم و بتوانیم مابقی تعهدات خودمان را هم عملی کنیم.

مبلغ باقی مانده ای که کمیته ملی المپیک باید در اختیار فدراسیون قرار دهد چه مقدار است؟ کیکاووس سعیدی در پاسخ به این سوال گفت: پولی که ما باید بدهیم نزدیک به 15 درصد، یعنی تقریباً 3 میلیارد تومان است.

وی در خصوص اینکه چه مقدار از بودجه کمیته ملی المپیک هنوز به این کمیته تخصیص داده نشده است، به مجله جاودان گفت: حدود 10 تا 12 میلیارد طلبکار هستیم و اگر بخواهیم بودجه تخصیص داده شده را 100 درصد بگیریم، ان شاالله می توانیم امور جاری، بحث های آموزشی و کارگاه ها و هزینه های علمی و پشتیبانی را محقق کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 136

به "کیکاووس سعیدی: سعی می کنیم بقیه تعهدات مان را به فدراسیون ها عملی کنیم، فرجی می تواند به کاراته یاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیکاووس سعیدی: سعی می کنیم بقیه تعهدات مان را به فدراسیون ها عملی کنیم، فرجی می تواند به کاراته یاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید