تفریحات آدرنالین دار تهران

به گزارش مجله جاودان، بعضی بندگان خدا فقط می خواهند کمی دوز آدرنالین خونشان را بالا ببرند. آن ها به تفریحاتی که بسیار هیجان انگیز است می پردازند و کلی لذت می برند...

تفریحات آدرنالین دار تهران

اگر علاقمند به سفر با بهترین کمترین قیمت تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

آدم های هیجان طلب را می شناسید؟ آن هایی که یک هو تصمیم می گیرند لب بام یک آسمان خراش روی دستان شان راه بروند! یا از ارتفاع 60 متری فقط با اتکا به یک بند پایین بپرند؟ و یا نه برای آفرود به کویر بروند و چه و چه و چه؟! در خبرنگاران به فکر آن ها هم بوده ایم. با صفحه گردشگری مان تفریحات آدرنالین دار را گشته ایم تا به شما نشان دهیم چه کارهای هیجان انگیزی وجود دارد که می توان با کلی دست و جیغ و هورا، روح را سر ذوق آورد. با ما بمانید.

از آدم هایی که به عمق جنگل های خطرناک می زنند یا دره های عمیق را می نوردند، بیس جامپینگ می نمایند، اصلاً انگار با ترس عجین هستند. دلشان می رود که مثلاً از روی کوه آلپ با چتر بپرند پایین. یا بین دو آسمان خراش بند ببندند و روی آن راه بروند، تعجب نکنید، این بندگان خدا فقط می خواهند کمی دوز آدرنالین خونشان را بالا ببرند. وه! چه خوب که در تهران خودمان هم یک سری تفریحات آدرنالین دار برای آنان در نظر گرفته شده. اصلاً بیایید ما هم، یک پرس آدرنالین نوش جان کنیم.

تفریحات آدرنالین دار تهران

کارتینگ آزادی

روزی روزگاری چند خلبان قدیمی نشستند و از وسایل کنار دستشان یک ماشین ساده و کوچک ساختند. تازه با هم رقابت هم کردند. اما این ماشین های کوچک از بین مردم و عاشقان سرعت نرفتند که نرفتند. این گونه بود که ورزش هیجان انگیز کارتینگ را به وجود آوردند.

آدرس کارتینگ ورزشگاه آزادی: تهران، ضلع شرقی ورزشگاه آزادی، جنب پارکینگ شماره 13.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با همه پیست های کارتینگ تهران می توانید مطلب پیست های کارتینگ تهران کجاست را مطالعه کنید.

زیپ لاین توچال

یکی از تفریحات آدرنالین دارد زیپ لاین است. هیجان طلب ها در این ورزش خود را به یک قرقره می بندند و روی یک سیم بکسل که بالای دره ای، جنگلی، کوهی و یا ساختمان بلندی بسته شده، رها می نمایند تا بعد از طی جهت به آن طرف و به مقصد برسند. سرعت سُر خوردن آن روی سیم اصلاً کم نیست و ارتفاع این سیم های بسته شده هم مطلقاً کوتاه نیست. شکل حرفه ای و بی نظیر سِرو آدرنالین در تهران! روی رود دره ولنجک. (توچال)

آدرس زیپ لاین توچال: مجموعه تله کابین توچال، جهت تندرستی.

پیشنهاد مطالعه: می توانید برای آشنایی بیشتر با زیپ لاین مطلب زیپ لاین چیست ؟ کجا بازی کنیم ؟ مطالعه کنید.

جت اسکی تفریحات آدرنالین دار

فکر می کنید آدرنالین طلب ها از ورزشی مانند جت اسکی غافل مانده اند؟ خیر؛ کافی است یک روز به فشافویه بروید. به کویر جنوبی تهران. دریاچه مصنوعی فشافویه. حالا روی جت اسکی ها بنشینید و گازش را بگیرید تا لذت هیجانِ یکی از بی نظیر ترین تفریحات آدرنالین دارد را درک کنید. فکرش را بکنید، اینجا روزانه تا 300 مراجعه نماینده دارد. البته جت اسکی دریاچه چیتگر هم شاید بتواند هیجان خونتان را بالا ببرد.

آدرس جت اسکی فشافویه: نرسیده به فرودگاه امام، کیلومتر 18 اتوبان تهران-قم، دریاچه فشافویه.

سورتمه

نفستان را در سینه حبس کنید، بعد روی این سورتمه ها بنشینید. سورتمه تهران جایی است که از بالا می توانید همه شهر را زیر پایتان ببینید. البته اگر هیجان سرعت بیش ازحد این اجازه را بدهد. یک ریل غیر مستقیم و پیچ در پیچ با خم و قوس ها، سربالایی و سرپایینی های مختلف در ارتفاعات تهران وسیله نقلیه شمااست.

چطوربرویم؟ خیابان دربند، انتهای خیابان اسداللهی، پارک گلاب دره، سورتمه تهران.

پیشنهاد مطالعه: همه چیز را در خصوص سورتمه و بالاخص سورتمه هیجان انگیز تهران می توانید در مطلب سورتمه چیست ؟ سورتمه تهران کجاست؟ مطالعه کنید.

سرسره لوپ

فکر ضربان قلبتان باشید که چطور در سینه تان خواهد زد اگر در یک اتاقک روی دریچه ای ایستاده باشید که هر لحظه ممکن است باز گردد و شما سقوط کنید! آن هم در یک سرسره طولانی با سرعتی برابر با 11 متر بر ثانیه. این دیگر چه جور آب بازی کردن است؟ سرسره لوپ یکی از آن تفریحات آدرنالین دار است که آن لحظه که رها می شوید را هیچگاه تا آخر عمر از یاد نخواهید برد.

آدرس دهکده آب پارس: کیلومتر 23 اتوبان تهران- کرج، خروجی گرم دره، دهکده آبی پارس.

تفریحات آدرنالین دار آفرود سواری

آفرود سبکی از رانندگی است. معتادان آدرنالین در این ورزش اصلا و ابدا کم نیستند. در جهت های سخت با پستی و بلندی های شدید رانندگی نموده و کلی روحشان را سر ذوق می آورند. مطمئنم آنقدر جیغ می کشند و لذت می برند که باید صدایشان را هنگام پاشیدن شن های کویر به این سو و آنسو ضبط کرد.

آفرود (off road) در انگلیسی یعنی خارج از جاده. به سواری هایی اطلاق می گردد که می توانند جهتهایی را بپیمایند که جاده ندارند. مثل بیابان، مثل جنگل، مثل شن های صحرا و… در اصطلاح به آن ها خودرو های بیابان گرد هم می گویند.

در همه جای ایران با توجه به تنوع طبیعت و آب و هوای متغییر در فصول مختلف، زمینه مناسبی برای گذراندان زمانی خوش با این تفریح برای علاقه مندان فراهم است.

آدرس پیست دانیال: تهران، اقدسیه، خیابان شهید سباری(آجودانیه) انتهای کوچه سیزدهم شرقی

پیشنهاد مطالعه: برای اطلاعات بیشتر راجع به آفرود سواری، مطلب آفرود چیست ؟ کجا سواری کنیم؟ را مطالعه کنید. (می توانید در این مطلب مکان های دیگر افرود سواری را بیابید.)

بگ جامپینگ

خوب آماده اید؟ این دیگر یکی از آن تفریحات آدرنالین دار است که در آن ترشح آدرنالین معنا ندارد بلکه باید بگوییم در این تفریح شما با فوران آدرنالین روبرو هستید. اینجا شما نه بند دارید، نه چتر دارید، نه به قرقره بسته شدید و نه هیچ چیز دیگر. شما از بالای ارتفاعی نه چندان کم باید در یک تشک پر از هوا فرود بیایید! بپرید تو هوا، جیغ بکشید و بوم! روی تشک پر باد پخش زمین شوید.

آدرس بگ جامپیگ توچال: اتوبان چمران، خیابان یمن، خیابان ولنجک، بام تهران، اولین باشگاه بگ جامینگ در ایران

پیشنهاد مطالعه: برای آنکه راجع به بگ جامپینگ و مکان های این تفریح بدانید مطلب بگ جامپینگ، بپر تو هوا و جیغ بکش، بوم! را مطالعه کنید.

پاراگلایدر

پاراگلایدر وسلیه ای برای پرواز است. شاید بتوان آن را نو ظهور نامید. در اواخر دهه 80 اختراع شده و ساده ترین وسیله ای است که برای پرواز به دست بشر ساخته شده است. تقریباً با چتری پرواز می نماید که بیشتر یک بادپر است تا وسیله ای برای سقوط. خلبانِ آن می دود و این بادپر را از پی خود می کشد و به اهتزاز در می آورد.

معتادان به آدرنالین دسته جدا نشدنی این ورزش هستند و اصلاً نمی گردد که نمی گردد بدون جیغ و ویغ و سرو صدا همانجا نشست و از مناظر لذت برد.

آدرس پاراگلایدر توچال: اتوبان چمران، خیابان یمن، خیابان ولنجک، پاراگلایدر مجموعه تفریحی توچال.

پیشنهاد مطالعه: می توانید همه چیز را راجع به پاراگلایدر در مطلب پاراگلایدر چیست ؟ کجا بپریم ؟ مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 725

به "تفریحات آدرنالین دار تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "تفریحات آدرنالین دار تهران" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات آدرنالین دار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید