جمشید خیرآبادی: نمی دانیم قرار است چه بلایی سر ورزش اول کشور بیاید، عدم اعزام تیم کشتی امید فاجعه است

به گزارش مجله جاودان، جمشید خیرآبادی سرمربی تیم کشتی فرنگی امید گفت: مسئولان وزارت ورزش باید به این آگاهی رسیده باشند که کشتی رشته المپیکی است و نباید به این شکل اعزام هایش لغو گردد.

جمشید خیرآبادی: نمی دانیم قرار است چه بلایی سر ورزش اول کشور بیاید، عدم اعزام تیم کشتی امید فاجعه است

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله جاودان در مورد احتمال عدم اعزام تیم امید به مسابقات جهانی رومانی گفت: این موضوع یک شوک بزرگ به کشتی ایران است. در همه جای جهان از تیم های نوجوانان، جوانان و امید به عنوان سرمایه های اصلی ورزش حمایت می گردد و این نفرات در نهایت می توانند مدال آوران المپیک باشند، اما متاسفانه فدراسیون کشتی به دلیل مسائل مالی شاید توان اعزام تیم به مسابقات جهانی را نداشته باشد.

وی ادامه داد: با این وضعیت اصلا نمی دانیم آینده چطور خواهد شد و چه بلایی سر ورزش اول کشور می آید. عدم اعزام به مسابقات جهانی فاجعه است. همه می دانند که بار سنگین ورزش در همه المپیک ها و بازی های آسیایی بیش از سایر رشته ها روی دوش کشتی است و ما در یک المپیک یا بازی های آسیایی به اندازه کل مدال های کاروان طلا می گیریم. مسئولان ورزش باید نگاه ویژه تری به کشتی داشته باشند.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مورد تیمش تاکید نمود: پیش از این قرار بود در مهر ماه به مسابقات بین المللی صربستان اعزام شویم که به دلیل مسائل ارزی اعزام لغو شد در حالی که قرار بود در این اعزام تیم ملی ما برای حضور در مسابقات جهانی تعیین گردد. حالا هم که صحبت از عدم اعزام به مسابقات رومانی است، این برای کشتی گیران ما خیلی ناراحت کننده است. مسئولان وزارت ورزش باید به این آگاهی رسیده باشند که کشتی رشته المپیکی است و نباید به این شکل اعزام هایش لغو گردد. واقعا جای تاسف است که این حرف ها را می شنویم، آن در حالی که کمتر از دو سال دیگر تا المپیک 2020 فاصله داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 54

به "جمشید خیرآبادی: نمی دانیم قرار است چه بلایی سر ورزش اول کشور بیاید، عدم اعزام تیم کشتی امید فاجعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمشید خیرآبادی: نمی دانیم قرار است چه بلایی سر ورزش اول کشور بیاید، عدم اعزام تیم کشتی امید فاجعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید