خبرنگاران ابراهیم گله دارزاده سرپرست مجموعه تئاترشهر شد

به گزارش مجله جاودان، تهران- خبرنگاران- ابراهیم گله دارزاده با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی، سرپرست مجموعه تئاترشهر شد.

خبرنگاران ابراهیم گله دارزاده سرپرست مجموعه تئاترشهر شد

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی خبرنگاران از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، قادر آشنا در حکم انتصاب ابراهیم گله دارزاده به عنوان سرپرست مجموعه تئاترشهر نوشت: مجموعه تئاترشهر به عنوان بزرگترین مکان اجرای نمایش کشور همیشه صندلی ویژه ای در فراوری و اجرای آثار نمایشی داشته و یادگارهای مانایی از هنرمندی بزرگان تئاتر این سرزمین را در خاطره کهن خود ثبت نموده است.

در این حکم آمده است:

این مجموعه هنری به واسطه حضور و فعالیت هنرمندان و گروه های نمایشی و مراجعه مخاطبان و بهره مندی از آثار هنری اعتباری دو چندان گرفته است و بی شک مدیریت این مکان مستلزم درایت و تدبیری هنرمندانه است. از این رو ضرورت دارد با برنامه ریزی صحیح بهترین تصمیم ها گرفته گردد.

به موجب این حکم و نظر به تعهد، تجربه و سوابق مدیریتی جنابعالی به عنوان سرپرست مجموعه تئاترشهر منصوب می شوید.

آشنا در این حکم ابراز امیدوار کرد که گله دارزاده با بهره جستن از تجربه مدیریتی پیشین و همراهی تمامی همکاران اداره کل هنرهای نمایشی به ویژه همکاران مجموعه تئاترشهر زمینه ساز فعالیت شایسته هنرمندان باشد که بدون حضور و فعالیت هنرمندان شریف تئاتر، عمارت زیبای تئاترشهر جز کالبدی بدون روح نخواهد بود.

ابراهیم گله دارزاده متولد سال 1358 و دارای مدرک فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است. از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی او می توان به مواردی چون معاون فرهنگی و هنری برج آزادی، مدیر روابط عمومی مرکز توسعه رسانه های دیجیتال، مدیر روابط عمومی جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی، دبیر شورای حمایت از هنرهای نمایشی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس مجموعه تئاتر محراب و معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران اشاره نمود.

در مورد سوابق هنری گله دارزاده نیز می توان از موارد زیر نام برد: تهیه کنندگی برنامه های رادیویی و تلویزیونی و سینمایی کوتاه، نویسندگی نمایشنامه های دُش من، دیدُمک، چهارمین شنبه (کار مشترک) و...، کارگردانی نمایش ها و بازی در فیلم سینمایی قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها و سریال نجلا، داور و عضو هیئت انتخاب جشنواره های استانی، ملی و بین المللی و عضویت در ستاد اجرایی جشنواره های استانی، ملی و بین المللی اشاره نمود.

مدیریت مجموعه تئاترشهر پیش از انتصاب ابراهیم گله دارزاده به عنوان سرپرست، بر عهده سعید اسدی بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1229

به "خبرنگاران ابراهیم گله دارزاده سرپرست مجموعه تئاترشهر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ابراهیم گله دارزاده سرپرست مجموعه تئاترشهر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید