ساختمان کلینیک سینا دارای تخلفات متعددی از جنس ماده 100 است

به گزارش مجله جاودان، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود، تغییراتی که در راهرو ها، پارکینگ و پشت بام کلینیک سینا ایجاد شده، خطر آفرینی ساختمان را افزایش داده و در نهایت شهردار منطقه یک مسئولیت مدیریت میدانی و ارائه گزارش را بر عهده گرفت.

ساختمان کلینیک سینا دارای تخلفات متعددی از جنس ماده 100 است

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش مجله جاودان، اقبال شاکری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به بازدید از محل حادثه در کلینیک سینا، نوشت:

《 روز چهارشنبه بازدیدی از محل حادثه داشتم و بعد از آن همراه همکارم آقای سید نظام موسوی با شهردار محترم دکتر حناچی، جلسه ای برگزار گردید تا ضمن روشن شدن ابعاد این حادثه، خلا های قانونی جهت جلوگیری از بروز اتفاقات مشابه تعیین گردد.

موارد زیر قابل توجه است:

1. ساختمان کلینیک سینا، دارای تخلفات متعددی از جنس ماده 100 می باشد و از لحاظ ایمنی هم چندین بار اخطار دریافت نموده است ولی متاسفانه از طرف مالک اقدامی صورت نگرفته است.

2. تغییراتی که در راهرو ها، پارکینگ و پشت بام ایجاد شده، خطر آفرینی ساختمان را افزایش داده است.

3. پس از حادثه کسی جوابگویی به مردم آسیب دیده و معترض را بر عهده نگرفته بود.

به نظر من در این موارد شهرداری مناسب ترین ارگانی است که می تواند مدیریت میدانی را برعهده بگیرد. متاسفانه مسئولان مربوط به صورت پینگ پنگی مدیریت و پیگیری این حادثه مخصوصا حواشی بعد از آن را به یکدیگر واگذار می کردند!در آخر شهردار منطقه 1 مسئولیت مدیریت میدانی را بر عهده گرفت.

4. بنا به قول مسئولین حاضر، مجوز هایی که کلینیک از وزارت بهداشت گرفته، دارای اشکالاتی است و باید قصور یا تقصیر اجرا شده آنالیز گردد.

بحران مدیریت بحران داریم.در زمان بازدیدم از محل حادثه کلینیک سینا، بیماران بسیاری آمده بودند برای پیگیری نمونه برداری های حاصل از چندین میلیون تومان و چندین ماه زمان؛ کسی جوابگو نبود!

گفتم تا مسئول این کار تعیین نگردد از اینجا نمی روم و در آخر شهردار منطقه 1 قول پیگیری و گزارش داد.》

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1077

به "ساختمان کلینیک سینا دارای تخلفات متعددی از جنس ماده 100 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان کلینیک سینا دارای تخلفات متعددی از جنس ماده 100 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید