مسئولیت باخت به پرسپولیس با من است، زمین آزادی مثل گذشته نیست

به گزارش مجله جاودان، به گزارش خبرنگاران، مهدی تاتار پس از شکست سه بر یک پارس جنوبی جم مقابل پرسپولیس در مصاحبه تلویزیونی گفت: بازی سختی مقابل پرسپولیس که فینالیست آسیا بود آنهم در استادیوم ازادی داشتیم. به پرسپولیس تبریک می گویم. تعدادی از بازیکنان ما تجربه لازم را نداشتند. دو سه نفر برای بار اول در استادیوم ازادی بازی می کردند و چند بار لغزیدند. زمین آزادی هم مثل گذشته نیست و کیفیت بالایی ندارد. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. امیدوارم شرایط زمین بهتر گردد. به هر حال بحث تیم ملی هم هست و به زمین بهتری احتیاج دارند.

مسئولیت باخت به پرسپولیس با من است، زمین آزادی مثل گذشته نیست

وی اضافه نمود: به هر حال ما هم خوب نبودیم که سه گل خوردیم. مسئولیت باخت با ما است.

سرمربی پارس تاکید نمود: تصمیم داشتیم 15 دقیقه اول پرسپولیس را کنترل کنیم و موفق هم بودیم ولی در یکی از آن توپ هایی که از پِرس در آمد، خط دفاع ما اشتباه کرد و پرسپولیس به گل اول رسید. در نیمه دوم وقتی 10 نفره بودیم گل دوم و سوم را خوردیم.

تارتار ادامه داد: بازیکن ما بین نیمه نگفت مصدوم است. وقتی وارد بازی شد گفت که همسترینگش مشکل دارد. تا بازیکن دیگری گرم کند، زمان از دستمان رفت و گل دوم را خوردیم.

وی درباره هدف تیم پارس تاکید نمود: ما دنبال صندلی مناسب هستیم. از خودمان توقع داریم. سال جاری و سال گذشته بازی های خوبی انجام دادیم ولی کار سخت است. بودجه ما با سایر تیم هایی که برای کسب سهمیه بسته شده اند، قابل مقایسه نیست.

تارتار درباره لقب های مختلفی که به تیم پارس داده می گردد، گفت: من لقب زنبورهای بزرگ را دوست دارم و همیشه به تیم های بزرگ هم یک نیش می زنیم!

سرمربی پارس همچنین در نشست خبری بعد از بازی در جمع خبرنگاران گفت: از طرفداران عذرخواهی می کنم که این همه راه آمدند و ما شرمسار شدیم.

تارتار درباره ملاقات میثم تیموری بازیکن استقلال با مدیران باشگاه پارس و احتمال حضور این بازیکن در پارس، توضیح داد: راجع به تیم های دیگر نمی توانم صحبت کنم. اگر لازم باشد باید با باشگاه آنها صحبت کنیم.

وی درباره حضور دیرهنگام سیف اللهی تاکید نمود: دنبال این بودیم که سیف اللهی را برای ضد حملات بیاوریم ولی وقتی گل خوردیم برنامه ما به هم خورد.

سرمربی تیم پارس درباره اینکه گفته می گردد سیف اللهی خواستار دریافت رضایتنامه اش شده است، گفت: سیف اللهی از ما رضایت نخواسته است و بازیکن پارس است. اگر باشگاهی او را احتیاج دارد می تواند به ما بگوید.

تارتار یادآور شد: در پست های مختلف کمبودهایی داریم. باید بازیکنانی را جذب کنیم که به ما یاری کند. در نیم فصل جذب بازیکن دلخواه سخت است.

وی درباره اینکه آیا از سوی باشگاه حمایت لازم از تیم انجام شده است؟ اعلام نمود: از سال گذشته سختی زیادی کشیدیم ولی با آمدن آقای موسوی تا حدودی مشکلاتمان در هفته گذشته برطرف شده است و درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. امیدوارم تمام مسئولان استان به فکر تیم باشند و حیف است به خاطر حمایت نشدن به سرنوشت تیم هایی مثل شاهین بوشهر دچار شویم.

سرمربی تیم پارس در خصوص داوری های فوتبال ایران و اینکه تیم های مقابل پرسپولیس به داوری ها اعتراض می نمایند، گفت: اینرا قبول ندارم. داوری ما پاک است. در گذشته شاید خودم ایراد زیادی می گرفتم و می دانستم در بدنه داوری چیزهایی هست ولی در حال حاضر مطمئنم داوران ما سالم هستند. اشتباهات وجود دارد ولی بهترین کاری که می گردد انجام داد استفاده از سیستم یاری داور ویدئویی است. از رئیس فدراسیون عاجزانه درخواست می کنم این سیستم را راه اندازی نمایند تا حقی از تیمی ضایع نگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 116

به "مسئولیت باخت به پرسپولیس با من است، زمین آزادی مثل گذشته نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولیت باخت به پرسپولیس با من است، زمین آزادی مثل گذشته نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید