پرواز پهپادهای غارتگر بر فراز مینیاپلیس ، معترضان آمریکایی در تیررس دوربین های شکاری

به گزارش مجله جاودان، پهپادهای غارتگر اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا که معمولا برای شکار تروریست ها در منطقه خاورمیانه استفاده می شوند، برای زیر نظر دریافت معترضان قتل جورج فلوید راهی شهر مینیاپلیس شدند.

پرواز پهپادهای غارتگر بر فراز مینیاپلیس ، معترضان آمریکایی در تیررس دوربین های شکاری

به گزارش مجله جاودان به نقل از دیلی میل، اقدام اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا در فرستادن پهپادهای غارتگر خود به شهر مینیاپلیس با انتقادهای گسترده گروه های حقوق بشری روبرو شده است. آنها معتقدند این اداره حق و اجازه ندارد پهپادهای غارتگر را برای شکار کردن معترضان استفاده کند و پرنده های بی سرنشین را تا بیش از فاصله مجاز 185 کیلومتری پرواز دهد.

شهروندان مینیاپلیس که برای اعتراض کردن به قتل دردناک یک سیاهپوست 46 ساله چهار شبانه روز است به خیابان می آیند، صبح روز آدینه پهپادهای غارتگر را در فاصله شش هزار متری زمین دیدند که در حال گشت زنی هستند. اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا با تایید پرواز این پهپادها اعلام کردند آنچه اتفاق افتاده، به درخواست نهادهای فدرال برای ارائه تصاویر زنده از درگیری ها و آشوب های مینیاپلیس بوده است.

یکی از گزارشگران تحقیقی به نام جیسن پالادینو از نخستین کسانی بود که متوجه پرواز پهپادها در آسمان مینیاپلیس شد. پهپادهای غارتگر از پایگاه هوایی گرند فورکس در داکوتای شمالی بلند شده بودند و بین ساعت 10 صبح و 1:15 ظهر در آسمان گشت می زدند. از این پهپادها معمولا برای گشت زنی در نوار مرزی به ویژه گمرک های آمریکا استفاده می گردد و دوربین آنها می تواند از فاصله 7500 متری تصاویر روی زمین را با بهترین کیفیت بگیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1061

به "پرواز پهپادهای غارتگر بر فراز مینیاپلیس ، معترضان آمریکایی در تیررس دوربین های شکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز پهپادهای غارتگر بر فراز مینیاپلیس ، معترضان آمریکایی در تیررس دوربین های شکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید