ارایه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد

به گزارش مجله جاودان، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر اهمیت ایجاد و حفظ اعتماد برای ارائه خدمات مجازی به مردم در جامعه تأکید کرد.

ارایه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد

ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در بازدید از هلدینگ دفاتر پیشخوان دولت با بیان این مطلب اضافه نمود: اعتماد پایه فعالیت شرکت های خدماتی در حوزه فضای مجازی است و برای توسعه اقتصاد خدماتی در کشور باید این شرکت ها بتوانند امنیت، حریم خصوصی، پایداری و منافع افراد را حفظ کنند.

وی با اشاره به اینکه امنیت در اولویت نخست اهمیت قرار داشته و پایداری و خدمت مبتنی بر مصلحت عامه در اولویت های بعدی است، گفت: در حال حاضر روند اقتصاد دنیا به سمت اقتصاد خدماتی و رسیدن به سطح 70 درصد اقتصاد است و ما نیز معتقدیم در کشور باید بخش خدمات توسط بخش خصوصی توسعه یابد و اگر این مهم اتفاق بیفتد ما در جامعه شاهد شفافیت بیشتر در تمامی سطوح حاکمیتی خواهیم بود.

فیروزآبادی تأکید کرد: توسعه اقتصاد خدماتی از اهداف و الزامات عصر ماست که البته باید مبتنی بر نوآوری و ارائه خدمات همگرا باشد.

وی با تأکید بر ایجاد و حفظ اعتماد و توسعه هوشمند و هدفمند، اضافه نمود: حاکمیت به دنبال ارائه خدمت ارزان به بیشترین جمعیت و طبقات پایین جامعه است و شورای عالی فضای مجازی کشور به عنوان سیاست گذار کلان این حوزه بر این مهم تأکید دارد.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 409

به "ارایه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید