اخبار اقتصادی

بلیت قطار از اول بهمن 25 درصد گران شد ، علت: فاصله گذاری کرونایی

شورای عالی ترابری بدلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی که منجر به کاهش مسافرگیری در هر بار سیر قطارها شده، تصویب کرد قیمت بلیت قطار از 1 بهمن امسال 25 درصد افزایش داشته باشد.

9 اسفند 1399

چگونه یک کسب و کار اینترنتی خانگی داشته باشیم؟

امروزه کسب و کار اینترنتی خانگی با سرعت زیادی در میان مردم رواج یافته است. کسب و کارهایی که شاید تا دو سه سال پیش کمتر کسی به فکرش بود اما حالا حتی وارد بازار رقابتی شده و نقش مهمی در ایجاد درآمد و گردش پول در اقتصاد کشور دارد. چگونه می توانیم...

9 اسفند 1399

خبرنگاران استاندار: بازآفرینی کاروانسرای شاه عباسی سمنان با جدیت دنبال گردد

سمنان - خبرنگاران - استاندار سمنان گفت : بازآفرینی کاروانسرای شاه عباسی سمنان در رونق مالی منطقه تاثیر فراوانی دارد و با هم افزایی مردم و مسئولان با جدیت پیگیری گردد.

9 اسفند 1399

گفت وگوی آمریکا با روسیه درباره بازگشت به برجام

سفیر آمریکا در روسیه از گفت وگوی کشورش با مسکو درباره بازگشت به توافق هسته ای اطلاع داد.

8 اسفند 1399

ضرورت ثبت مشخصات 50 قلم کالا در سامانه جامع انبارها

خبرنگاران/فارس رئیس سازمان صمت فارس با تاکید بر ضرورت ثبت موجودی و ورود و خروج کالا در سامانه جامع انبارها گفت: براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، تمام واحدهای ذخیره سازی یا نگهداری کالا موظفند با مراجعه به سامانه جامع انبارها نسبت به ثبت الکترونیکی...

5 اسفند 1399

اشاره به مشارکت مردم در کاهش آلودگی هوا، انداختن تو پ به زمین آنان است

همزمان با ششمین روز هفته هوای پاک که با عنوان مشارکت مردمی و هوای پاک نامگذاری شده است، یک کارشناس محیط زیست با اشاره به نقش مردم درکاهش آلودگی هوا شرح داد: نمی توان انتظار داشت که مردم در زمینه مبارزه با آلودگی هوا مشارکت داشته باشند وقتی دولت بودجه...

1 اسفند 1399

راهکارهای مدیریت زمان از زبان برایان تریسی

تکنیک های زیادی برای مدیریت زمان وجود دارد. یاد دریافت این تکنیک ها، به ما یاری خواهد نمود که کارآیی بیشتری در طول روز داشته باشیم و با موفقیت های روزانه، به اهداف خود دست پیدا کنیم. در این نوشتار از خبرنگاران به آنالیز پنج تکنیک اصولی مدیریت...

30 بهمن 1399

صبحانه نخوردن چه تبعاتی برای سلامتی دارد؟

انجمن قلب آمریکا اعلام نموده کسانی که از وعده صبحانه صرف نظر می نمایند، در طور روز بیشتر از سایرین دچار پرخوری شده و اضافه وزن را تجربه می نمایند.در مقابل؛ دریافت نمایندگان وعده صبحانه، دچار نرخ پایین تر بیماری های قلبی، فشار خون بالا، و کلسترول بالا...

29 بهمن 1399

طباطبایی: هدف مان صعود به جمع 8 تیم برتر بسکتبال المپیک است، شاید فرانسه را شکست دادیم

رئیس فدراسیون بسکتبال اعلام نمود، هدف این تیم صعود از گروه خود و راهیابی به جمع هشت تیم برتر المپیک است.

29 بهمن 1399

بازدید معاون وزیر کار از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خوزستان

حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه، صبح امروز شنبه 27 دی ماه، در دومین روز از سفر خود به استان خوزستان، از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد.

28 بهمن 1399

ماجرای قبض برق 40 میلیارد تومانی

یکی از مزارع مجاز فراوری رمز ارز در جنوب کشور, که در روزهای اخیر با درخواست توانیر فعالیت خود را متوقف نموده است، در یکی از قبوض مصرفی خود, بیش از 40 میلیارد تومان تعرفه مصرف برق دارد.

27 بهمن 1399

پرونده یکی از فروشگاه های زنجیره ای روی میز تعزیرات

خبر های رسیده حاکی از آن است که صد کانتینر کالای تنظیم بازار شامل برنج، روغن و شکر به وزن 35 هزار تن توسط یکی از فروشگاه های زنجیره ای به جای آنکه با قیمت مصوب دولت توزیع گردد، به قیمت آزاد فروش رفته است.

26 بهمن 1399

وندی شرمن هم در دولت بایدن سمت گرفت

منابع نزدیک به رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام کردند که معاون وزیر خارجه دولت اوباما و مذاکره کننده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران، در دولت آینده آمریکا نیز به عنوان معاون سیاسی وزیر امور خارجه حضور خواهد داشت.

23 بهمن 1399

زیباترین استراحتگاه های ساحلی ترکیه را بشناسید

خبرنگاران اگر به دنبال سفر به زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه هستید و در کنار آن گشت و گذار خاطره انگیز را در آنجا تجربه کنید حتما همراه ما باشید که قرار است شما را با بی نظیرترین شهرهای ترکیه آشنا کنیم.

23 بهمن 1399

نقشه هولناک زن 17 ساله برای قتل شوهر

راز قتل مرد افغانستانی پس از یک سال با اعترافات همسر دومش و یکی از بستگان او فاش شد.

22 بهمن 1399

سندرز: ترامپ خطرناک ترین رئیس جمهور است

سناتور دموکرات ایالت ورمانت آمریکا دونالد ترامپ را خطرناک ترین رئیس جمهور تاریخ این کشور دانست.

17 بهمن 1399

فغان پور: اجرای احکام املاک فدراسیون را برای کارشناسی معرفی نموده است، 9 میلیارد دیگر به شستا بدهکاریم

رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال توقیف اموال این فدراسیون و کارشناسی املاک آن از سوی اجرای احکام در پرونده شستا را تأیید کرد.

17 بهمن 1399

وزیر اقتصاد کارت زرد گرفت، دفاع تمام قد دژپسند از نحوه واگذاری هفت تپه

سوال احمد نادری و جمعی دیگر از نمایندگان درباره علت استنکاف وزارت امور اقتصاد و دارایی درباره خلع ید از مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه خوزستان در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس مطرح شد.

15 بهمن 1399

نرخ رسمی همه ارز ها ثابت ماند

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امروز (یکشنبه) نرخ رسمی 47 ارز را بیان نمود که بر اساس آن، نرخ همه ارز ها ثابت ماند.

14 بهمن 1399

خبرنگاران بیش از 175 نماینده مجلس تحریم جامعه المصطفی را محکوم کردند

تهران-خبرنگاران- بیش از 175 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تحریم جامعه المصطفی العامیه از سوی وزارت خزانه داری آمریکا را محکوم کردند.

14 بهمن 1399
تعداد: (383)