ارسال توییت صوتی در توییتر امکان پذیر شد

به گزارش مجله جاودان، توییتر در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که به کاربران اجازه می دهد توییت های صوتی را منتشر نمایند. توییتر روز گذشته با انتشار یک بیانیه این ویژگی را معرفی کرد. در بخشی از بیانیه مربوط به معرفی این ویژگی آمده: گاهی اوقات 280 کاراکتر کافی نیستند و بعضی نکات ظریف گفتاری را به صورت نوشتاری نمی توان منتقل کرد.

ارسال توییت صوتی در توییتر امکان پذیر شد

در حال حاضر تعداد محدودی از کاربران iOS می توانند از این قابلیت استفاده نمایند ولی تمام کاربران این پیغام های صوتی را مشاهده خواهند کرد. هنوز معلوم نیست چه زمانی تمام کاربران iOS و همچنین کاربران نسخه های اندروید و وب توییتر این ویژگی را دریافت خواهند کرد.

بهره گیری از این ویژگی بسیار ساده است و هنگام نوشتن توییت، در کنار آیکون دوربین یک آیکون جدید مربوط به ضبط صدا تعبیه شده که با ضربه زدن بر آن می توانید پیغام صوتی خود را ضبط کنید. باید خاطرنشان کنیم محدودیت این پیغام های صوتی 140 ثانیه است و اگر از این حد فراتر برود، یک توییت دیگر تا حداکثر 25 توییت ایجاد می گردد.

همچنین طبق اعلام توییتر، این پیغام های صوتی فقط در توییت های اصلی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و کاربران برای پاسخ به توییت های دیگر نمی توانند از این مشخصه بهره ببرند. این پیغام های صوتی در حقیقت مانند ویدیو نمایش داده می شوند با این تفاوت که در این ویدیو صرفا عکس پروفایل کاربر موردنظر قرار گرفته است.

این قابلیت علاوه بر اینکه کار توییتر را برای مدیریت و نظارت بر توییت ها سخت تر می نماید، باید به موضوع دسترسی پذیری هم اشاره کنیم؛ به عنوان مثال افرادی که ناشنوا هستند یا از بیماری های مربوط به شنوایی رنج می برند، برای شنیدن این پیغام های صوتی با مشکل روبرو می شوند. توییتر هم در این رابطه گفته آن ها فعلا در حال اجرا آزمایش های اولیه برای این مشخصه هستند و بهترین راه ها برای برآورده کردن نیازهای افراد با توانایی های مختلف را آنالیز می نمایند.

منبع: Engadget

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1088

به "ارسال توییت صوتی در توییتر امکان پذیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال توییت صوتی در توییتر امکان پذیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید