انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، آسمان صاف در اغلب جاده ها

به گزارش مجله جاودان، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در جاده های شمال و دیگر جاده ها بارش و مداخلات جوی خاص نداریم، از بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.

انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، آسمان صاف در اغلب جاده ها

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور درباره شرایط تردد در محورهای تهران-شمال بیان نمود : در حال حاضر تردد روان در محورهای، فیروزکوه، هراز و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت داریم.

وی در تشریح شرایط ترافیکی سایر محورها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده مهرویلا و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس اطلاع داد.

آسمانی صاف در اغلب جاده های کشور

وی با بیان اینکه در جاده های شمال و دیگر جاده ها بارش و مداخلات جوی خاص نداریم، از بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.

آزادراه تهران -کرج با 117 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

آشوری اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران -کرج با 117 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 112 هزار تردد و آزادراه کرج -قزوین با 107 هزار تردد ثبت شد.

انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور سروآباد-پاوه، محور شهداد-نهبندان، جاده پونل-خلخال، محور خرم آباد-پلدختر و محور گنج نامه-تویسرکان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی توضیح داد : همچنین جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان و محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

کاهش 16 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

آشوری افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از از 2251 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 16 درصد کاهش را نشان می دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1577

به "انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، آسمان صاف در اغلب جاده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، آسمان صاف در اغلب جاده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید