بازدید مدیران ارشد اتحادیه های ITU و APT و RCC از همراه اول

به گزارش مجله جاودان، مدیران ارشد اتحادیه های ITU، APT و RCC پیش از برگزاری رویداد الکامپ، از بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه بازدید کردند.

بازدید مدیران ارشد اتحادیه های ITU و APT و RCC از همراه اول

به گزارش ، معاون دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، دبیرکل اتحادیه مخابراتی کشور های آسیا و اقیانوسیه (APT) و دبیرکل اتحادیه وزرای ارتباطات کشور های مشترک المنافع (RCC) عصر امروز چهارشنبه 26 تیرماه با حضور در برج همراه، ضمن بازدید از بخش های مختلف از نزدیک با فعالیت های اپراتور اول تلفن همراه کشور آشنا شدند.

این مقامات مسؤول برای شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که همه ساله توسط ذی نفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال برگزار می گردد تا با آنالیز فرصت های بازار به صندلی سازی محصولات و خدمات خود بپردازند، به ایران آمده اند.

مدیران ارشد همراه اول در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در بخش های مختلف پرداختند و طرح راهبردی و سند استراتژیک تحول شرکت ارتباطات سیار ایران را تشریح کردند.

همچنین در این دیدار برنامه راهبرد همراه اول که با نام منظومه در حال انجام است، تشریح و گفته شد که این برنامه متمرکز بر توسعه زیرساخت های ارتباطی مبتنی بر آخرین تکنولوژی و ایجاد کسب و کار های نوآورانه است؛ همراه اول به دنبال این است تا از رهگذر اجرای این برنامه، نقشی مشخص نماینده در گسترش خدمات دولت الکترونیک و سرویس های دیجیتال کشور ایفا نماید.

چشم انداز شرکت ارتباطات سیار ایران نیز تثبیت صندلی همراه اول به عنوان یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راه حل های هوشمند برای توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال بیان شد.

گفتنی است با توجه به فرارسیدن موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ و افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزرای ارتباطات ایران، روسیه، آذربایجان، ترکیه و همچنین حضور 11 هیئت بلند پایه دیگر، همراه اول نیز با شعار تحقق رویای دیجیتال به معرفی و ارائه آخرین محصولات و سرویس های خود در این رویداد بین المللی خواهد پرداخت.

علاقه مندان برای بازدید از غرفه های همراه اول در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، می توانند 27 تا 30 تیر ماه به سالن های خلیج فارس و الکامپ جابز نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 253

به "بازدید مدیران ارشد اتحادیه های ITU و APT و RCC از همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیران ارشد اتحادیه های ITU و APT و RCC از همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید