تعامل خوب تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در اجرای نسخه الکترونیک خبرنگاران

به گزارش مجله جاودان، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تعامل و همکاری وزارت بهداشت با این سازمان در اجرای نسخه الکترونیک را مطلوب برشمرد و گفت: استقرار کامل نسخه الکترونیک مورد توافق نظام سلامت کشور است.

تعامل خوب تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در اجرای نسخه الکترونیک خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جلسه هفتگی آنالیز پیشرفت اجرای نسخه الکترونیک گفت: به صورت منظم با معاونان وزارت بهداشت و رؤسای سازمان های مربوطه و بیمه های تکمیلی برای اجرای بهتر نسخه الکترونیک جلسه برگزار می گردد تا وقفه ای در ارائه خدمات به بیمه شدگان نداشته باشیم. اکنون که به فاز بهره برداری کامل نسخه الکترونیک نزدیک می شویم مراقبت ها ضروری تر می گردد و انتظار داریم تمامی مدیران درمانی ستاد و استان ها توجه کافی به این موضوع داشته باشند.

وی با تاکید بر اتصال سامانه های نسخه نویسی سازمان های بیمه گر و وزارت بهداشت با یکدیگر اضافه کرد: در این موضوع خوب پیش رفته ایم و باید بتوانیم اطلاعات را به اشتراک بگذاریم و سریع تر وارد فاز عملیاتی شویم.

امیرعباس منوچهری، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه استقرار نسخه الکترونیک تکلیف قانونی ما است، گفت: تعامل سازمان تأمین اجتماعی با وزارت بهداشت در حوزه همکاری برای اجرای نسخه الکترونیک خوب است.

منوچهری اضافه کرد: مدیران تأمین اجتماعی به صورت منظم بازدید میدانی داشته باشند و مسائل مرتبط نسخه الکترونیک در مراکز درمانی ملکی و طرف قرارداد را مورد آنالیز و رصد قرار دهند.

شهرام غفاری، مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: بیش از 95 درصد نسخ صادر شده در مطب پزشکان در اسفند سال گذشته الکترونیکی بوده است. در 2 هفته ابتدای فروردین سال جاری بیش از یک میلیون نسخه الکترونیکی صادر شده است که 55 درصد آن ها در داروخانه ها نسخه پیچی الکترونیکی شده اند.

غفاری توضیح داد: این موضوع حاکی از اقبال داروخانه ها برای نسخه پیچی مکانیزه است.

همچنین، در این جلسه تعدادی از مدیران ستادی و استانی به بیان نظرات خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1599

به "تعامل خوب تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در اجرای نسخه الکترونیک خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل خوب تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در اجرای نسخه الکترونیک خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید