خبرنگاران دربی رشت باز هم بی تماشاگر، درگیری لیدرها با کادرفنی داماش

به گزارش مجله جاودان، رشت - خبرنگاران - تیم های فوتبال سپیدرود و داماش در دربی رشت در لیگ دسته اول به مصاف هم رفتند که این ملاقات همانند بازی رفت بدون حضور تماشاگر برگزار و همچنین تعدادی از لیدرهای داماش با کادر فنی این تیم درگیر شدند.

خبرنگاران دربی رشت باز هم بی تماشاگر، درگیری لیدرها با کادرفنی داماش

در این ملاقات شنبه شب در استادیوم سردارجنگل رشت و از هفته سی ام لیگ دسته اول برگزار ش ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه یک بر صفر همشهری خود داماش گیلانیان را شکست داد تا علاوه بر جبران شکست ملاقات رفت، سه امتیاز حساس این بازی را کسب کند.

این ملاقات به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار گردید تا هواداران این دو تیم همانند ملاقات رفت محروم از تماشای این ملاقات باشند چون در بازی رفت نیز به دلیل محرومیت ، این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار گردیده بود.

قبل از آغاز این ملاقات نیز، نیمکت نشینان سپیدرود رشت به دلیل میزبانی به سمت نیمکت داماشی ها رفتند و به آنان خوش آمد گفتند ولی برای رعایت پروتکل های بهداشتی از دست دادن خبری نبود و همچنین کاپیتان های دو تیم نیز از دست دادن با هم و همچنین دست دادن با داوران بازی خودداری کردند.

همچنین قبل از آغاز این بازی ، بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت دیرتر وارد زمین بازی شدند تا گروه داوری برای آغاز این مسابقه منتظر سپیدروی ها باشد که پس از یکی دو دقیقه، بازیکنان سپیدرود نیز وارد زمین شدند تا بازی آغاز گردد.

قبل از آغاز این بازی، بیشتر بازیکنان داماش گیلانیان به سمت نیمکت تیم فوتبال سپیدرود رشت رفتند و به سهیل حق شناس سرمربی جدید این تیم تبریک گفتند، البته حق شناس که طی دو روز گذشته به عنوان سرمربی جدید جانشین پاشازاده در سپیدرود رشت شد، سال ها به عنوان مهاجم و کاپیتان این تیم فعالیت داشت.

با وجود اینکه هواداران دو تیم از تماشای این ملاقات در استادیوم محروم بودند، اما پرچم های سپیدرود و داماش در نقاطی از این استادیوم افراشته شده بود تا تعدادی از سکوها با این پرچم ها و بنرهای مربوط به دو تیم پر گردد.

یکی از نکات جالب توجه این ملاقات، گل تیم فوتبال سپیدرود رشت بود چون بازیکنی که چند ثانیه از ورودش به زمین نگذشته بود، پیروز شد گل رجحان سرخپوشان رشتی را در دربی رشت به ثمر برساند.

میلاد احمدی بازیکن سپیدرود رشت که در دقیقه 67 جانشین حسین احمدلود شده بود، پس از لحظاتی از ورودش به زمین و در یک ضدحمله توپ را در اختیار گرفت و با یک ضربه دقیق، گل سه امتیازی سپیدرود را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل ، سهیل حق شناس سرمربی جدید سپیدرود رشت از یاری های خود تشکر کرد و از این تعویض طلایی نیز بسیار شاد بود.

در دقایق انتهای این ملاقات نیز تیم فوتبال داماش گیلانیان برای فرار از شکست بازی را در اختیار گرفت و در دقایق تلف شده نیز یک موقعیت مناسب گلزنی بدست آورد اما میکاییل ایمن تراج دروازبان سپیدرود با یک واکنش عالی مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.

با به صدا درآمدن سوت انتها این ملاقات، نیمکت نشینان و بازیکنان سپیدرود رشت برای کسب پیروزی در این دربی بسیار شاد بودند اما ناراحتی و نگرانی در چهره کادرفنی و بازیکنان داماش بابت این شکست مشهود بود.

به هرحال دربی رشت در لیگ دسته اول می رفت که بدون هیچگونه حادثه و حاشیه خاصی به انتها رسد اما پس از دقایقی از اتمام این ملاقات، تعدادی از لیدرهای داماش که خود را به استادیوم رسانده بودند، با کادر فنی و تعدادی از بازیکنان داماش درگیر شدند.

این درگیری که در نهایت به درگیری فیزیکی هم کشیده شد، با دخالت مسئولان برگزاری این مسابقه و همچنین تعدادی از نیروهای انتظامی که هنوز استادیوم را ترک نکرده بودند، انتها یافت تا این دربی نیز با حاشیه همراه باشد البته این حاشیه مربوط به بازیکنان دو تیم و هواداران نبود، بلکه تعدادی از لیدرها پس از دقایقی از اتمام این بازی، حاشیه را ایجاد کردند.

پیش از این ملاقات و تا انتها هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور 18 تیم ، داماش گیلانیان با کسب 33 امتیاز در مکان سیزدهم و سپیدرود رشت با 27 امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1146

به "خبرنگاران دربی رشت باز هم بی تماشاگر، درگیری لیدرها با کادرفنی داماش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دربی رشت باز هم بی تماشاگر، درگیری لیدرها با کادرفنی داماش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید