آخرین بازی ستاره پرسپولیس؟ ، شرایط سربازی ستاره پرسپولیس تعیین شد

به گزارش مجله جاودان، شرایط سربازی میلاد سرلک یکی از نگران کننده ترین موضوعات برای یحیی گل محمدی در مدت اخیر بوده است .

آخرین بازی ستاره پرسپولیس؟ ، شرایط سربازی ستاره پرسپولیس تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، درست در روزی که میلاد سرلک بار دیگر قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد و با انگشت جوهری به تمرین قرمزها رفت، شایعات مشمول سربازی شدن او قوت گرفت.

در حالی که بحث درباره میلاد سرلک بالا گرفته بود نامه رسمی نظام وظیفه نیز او را از اول شهریور ماه مشمول خدمت سربازی دانسته بود چراکه سرلک در آخرین اردوی تیم ملی به وسیله امیر قلعه نویی دعوت نشد.

با این حال استعلام نو پرسپولیس نشان می دهد که میلاد سرلک مسئله ای برای همراهی تیمش ندارد چرا که فهرست نو تیم ملی به طور غیر رسمی اعلام شده و بازیکن های دعوت شده پاسپورت خود را تحویل داده اند و کارهای انگشت نگاری در سفارت بلغارستان برای اردو صورت گرفته و هافبک پرسپولیس نیز این مراحل را طی نموده است.

با این وصف او می تواند همچنان از معافیت بازیکنان ملی پوش بهره ببرد. اتفاقی که با یک بار دعوت نشدنش برای مسابقات کافا به خطر افتاده بود اما او در سال های اخیر یکی از مهره های تیم ملی ایران بوده است و حتی در صعود ایران به جام جهانی قطر تاثیر زیادی داشت.

بنابراین میلاد سرلک می تواند تیمش را در هفته سوم مقابل ذوب آهن همراهی کند که خبر بسیار مهم و خوبی برای یحیی گل محمدی به شمار میرود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1402 بروزرسانی: 31 مرداد 1402 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2302

به "آخرین بازی ستاره پرسپولیس؟ ، شرایط سربازی ستاره پرسپولیس تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین بازی ستاره پرسپولیس؟ ، شرایط سربازی ستاره پرسپولیس تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید