رئیس سازمان تنظیم مقررات: با افزایش قیمت اینترنت همراه مخالفت نموده ایم ، قیمت ها باید به حالت قبل برگردد

به گزارش مجله جاودان، حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات کشور با انتشار پستی در توئیتر از افزایش هزینه بسته های اینترنت همراه گله کرد و از پیگیری آن اطلاع داد . در پستی که فلاح منتشر نموده آمده است:

رئیس سازمان تنظیم مقررات: با افزایش قیمت اینترنت همراه مخالفت نموده ایم ، قیمت ها باید به حالت قبل برگردد

بالابردن قیمت در بعضی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا نموده اند، غیرمنطقی و غیرمعقول است و سازمان تنظیم با آن مخالفت نموده است. برخورد قانونی با اپراتورهای متخلف از صبح با ارسال اخطار شروع شد. قیمت ها باید به قبل بازگردد.

در روزهای گذشته در قیمت بسته های اینترنت اپراتورهای همراه تغییراتی ایجاد شده است به این شکل که نوع اینترنت مصرفی مشترکان به دو بخش داخلی و بین الملل تفکیک شده و بسته های اینترنتی با افزایش مقدار گیگ اینترنت داخلی و کاهش اینترنت بین الملل، اما به قیمت اینترنت بین المللی به فروش می رسد، در حالی که می توان گفت تمام نت مصرفی کاربران در فضای مجازی به صورت بین الملل بوده و عملا نت داخلی مصرف چندانی ندارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1119

به "رئیس سازمان تنظیم مقررات: با افزایش قیمت اینترنت همراه مخالفت نموده ایم ، قیمت ها باید به حالت قبل برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان تنظیم مقررات: با افزایش قیمت اینترنت همراه مخالفت نموده ایم ، قیمت ها باید به حالت قبل برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید