عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار

به گزارش مجله جاودان، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران بیان کرد: 15 هزار تن شکر سفید صرفا برای مصارف خانوار برای عرضه در سراسر کشور تخصیص یافته و در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار داده شده است.

عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار

به گزارش سرویس مالی خبرنگاران، یزدان سیف با ارسال نامه ای به استانداران سراسر کشور، قیمت هر کیسه 50 کیلوگرمی شکر سفید را با احتساب 9 درصد مالیات ارزش اضافه کرده هر کیلوگرم به مباشرین معرفی شده (درب انبار)، 125350 ریال خاطرنشان کرد و اضافه کرد: معین شیوه، شبکه و مباشرین توزیع شکر تخصیصی بر عهده کارگروه تنظیم بازار استان است تا به وسیله شبکه های منتخب اعم از تعاونی های مصرف، اصناف منتخب، مراکز عرضه مستقیم کالا، میادین میوه و تره بار و... در سطح کشور توزیع شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی توضیح داد: شکر مذکور باید در بسته بندی های مناسب و مورد احتیاج مصرف خانوار عرضه شود و از فروش به صورت فله خودداری شود.

وی گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بازرسان سازمان های جهاد کشاورزی استان ها، سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ایران، مکلفند نسبت به کنترل و نظارت بر فرایند توزیع کالا و رعایت قیمت فروش کالاهای موضوع طرح اقدام و در صورت بروز تخلف اقدام قانونی را با هماهنگی مراجع ذیربط به عمل آورند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به این که مهلت جذب مقادیر تخصیصی تا انتها بهمن ماه امسال می باشد، تاکید نمود: با توجه به لزوم کنترل قیمت شکر در بازار، سرعت عمل و کالارسانی در سریع ترین زمان ممکن در شبکه های مصرف، مورد انتظار است.

کدM-ch2531

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1998

به "عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید