ملاحظه دربی را نداریم و محکم بازی می کنیم، باشگاه بدقولی کرد

به گزارش مجله جاودان، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گفت: شرایط جدول برای هر دو تیم بسیار حساس است و به هیچ عنوان دوست نداریم در بازی های خانگی امتیاز از دست بدهیم. بازی های خوبی را در 6 ملاقات قبلی از نفت دیده ایم. باید خیلی تمرکز خوبی داشته باشیم تا علاوه بر انجام یک ملاقات خوب، سه امتیاز هم کسب کنیم.

ملاحظه دربی را نداریم و محکم بازی می کنیم، باشگاه بدقولی کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: دوست نداریم امتیاز از دست بدهیم. پس از بردن نفت آبادان از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کردیم اما بدقولی باشگاه گریبانگیر بازیکنان شده است. با این وجود آماده مسابقه هستیم. باید با گردش توپ، بازی را مدیریت کنیم تا مثل مسابقه قبل، شناور، پرسرعت و منطقی بازی کنیم و از لایحه های دفاعی حریف رد شویم. با سرعت دادن و دادن پاس های سالم در زمین حریف می توانیم این کار را انجام بدهیم.

گل محمدی درباره پیش رو بودن دربی مرکز و احتمال در نظر گرفتن ملاحظاتی برای ملاقات هفته آینده با استقلال، گفت: قطعا اینطور نیست. با تمام قوا برابر نفت مسجدسلیمان قرار می گیریم. از بازیکنانم می خواهم خیلی محکم روی توپ و مقابل حریف بازی نمایند.

وی تاکید نمود: این بازی ملاقاتی نیست که به خاطر دربی بخواهیم شُل بازی کنیم و فکر کنیم بازی بعد مهم است. هر بازی مثل دربی سه امتیاز دارد و به فکر گرفتن امتیازات کامل برای دربی هستیم. کسی حق ندارد برای دربی مراقب کارت نگرفتن باشد. این کار غیر حرفه ای است و با تمام قوا و با تمام وجود برای کسب سه امتیاز کوشش خواهیم کرد.

گل محمدی درباره اینکه شرایط این تیم مشابه با سال گذشته است، گفت: با مسائل زیادی این فصل را آغاز کردیم. به خاطر تاثیر نتیجه بازی با الهلال و آن اتفاقی که برای پرواز افتاد، از نظر روحی شرایط خوبی نداشتیم. دو بازی نخست را هم که در لیگ برتر بردیم از نظر فنی راضی نبودم. سه بازی بعد نتیجه لازم کسب نکردیم.

وی اضافه کرد: هفته قبل توانستیم خودمان را پیدا کنیم. قرعه ما در پنج هفته ابتدایی سخت بود. نمی گویم بازی های بعد راحت است ولی نسبت به ادامه فصل کمی کار برایمان سخت بود. دوست داریم این ریتم را حفظ کنیم و می توانیم این کار را انجام بدهیم و همان تیم همیشگی باشیم که هم نتیجه بگیریم و هم بازی زیبایی انجام بدهیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط رضا اسدی و اینکه در بازی قبل کمال کامیابی نیا را به او ترجیح داد، تاکید نمود: رضا اسدی یک سال از بازی ها دور بود و در شرایط بازی نبود. در مسابقاتی هم که داشتیم، شرایط سختی را تحمل کرد. شاید هر بازیکنی جای رضا بود این اتفاق برایش رخ می داد. روی همه بازیکنان بخصوص نفرات نو حساب باز نموده ایم و می توانند به ما یاری نمایند.

گل محمدی درباره نارضایتی بازیکنان پرسپولیس از دریافت 5 درصدی قراردادشان در آستانه بازی با نفت و استقلال گفت: شاید قبل از بازی جای این صحبت ها نباشد اما به صورت کلی یک چیزی می گویم. حق این بازیکنان این نوع برخورد نیست. اینها با تمام وجود از همه چیز گذشته اند تا تیم پیروز و سربلند باشد. اینکه بعد از پنج قهرمانی این مسائل وجود داشته باشد واقعا عجیب است و باید روی این مسئله تامل کرد. بازیکنان باید چه کار می کردند که نکردند؟ امیدوارم این مسائل حل گردد. این جمله آنقدر تکرار شده که کلیشه ای شده است. بازیکنان هم زندگی و خرج و مخارج دارند و درآمدشان فقط از فوتبال است.

وی اعلام کرد: اینکه برخی ها می گویند بازیکنان دنبال پور هستند، حربه ای برای کسانی شده است که این کار را توجیه می نمایند. اینها احتیاج به شرایط و امکانات خوب دارند. دو ماه است برای زمین تمرین نامه دادم و شفاهی گفتم ولی ترتیب اثر داده نشد. متاسفانه زمین تمرین مناسب نداریم و همین کیفیت به مسابقه می رود. بازیکن گرفته ایم ولی سه هفته است فقط تمرین می نماید. پنجره بسته است. نه کارگزاری و نه اسپانسری. چرا فقط برای پرسپولیس این اتفاقات رخ می دهد؟

سرمربی پرسپولیس در مورد عدم حمایت وزارت ورزش از این باشگاه یادآور شد: همه از مسائل پرسپولیس خبر دارند؛ از مدیر و وزیر و خبرنگار و بازیکن تا طرفدار همه می دانند مشکل چیست. باید اراده ای باشد تا این مسائل حل گردد. بازهم از این جمله استفاده می کنم: امیدوارم این مشکل حل گردد.

سرمربی پرسپولیس درباره عدم استفاده از مهدی عبدی در ترکیب پرسپولیس و اینکه آیا با این مهاجم مسئله ای دارد؟ یادآور شد: نه بابا؛ چه مسئله ای؟ دنبال چه هستید؟ مهدی مثل پسر من و بچه با معرفت و خوبی است که از نظر فنی هم خوب است.

گل محمدی در مورد انتخاب کوپال ناظمی برای بازی با نفت مسجد سلیمان توضیح داد: همواره از داوران حمایت نموده ام و الان هم حمایت می کنم. باید اجازه بدهیم داوران آرامش و فضای بهتری برای کار کردن داشته باشند. هیچ داوری دنبال این نیست که بخواهد حق و ناحق کند ولی در مجموع تصمیماتی که برای ما گرفته شده، اشتباهات به ضررمان بوده است. بازهم ذهنم را درگیر ننموده ام و باید بیشتر به داورانمان حمایت کنیم. امکانات داوران ضعیف است. امیدوارم شرایطی فراهم گردد که در فضای بهتری تصمیم گیری نمایند.

سرمربی پرسپولیس در سرانجام درباره اینکه منظورش از اینکه گفته بود در پرونده کالدرون باعث و بانی اش باید پاسخگو باشد، به سئوال خبرنگاران پاسخ نداد و نشست را ترک کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1940

به "ملاحظه دربی را نداریم و محکم بازی می کنیم، باشگاه بدقولی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاحظه دربی را نداریم و محکم بازی می کنیم، باشگاه بدقولی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید