همه زباله گرد ها کودک نیستند ، ضرورت تفکیک از مبدا زباله از طریق مردم

به گزارش مجله جاودان، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: آماری از بچه ها زباله گرد در تهران نداریم و همه زباله گرد ها کودک و کم سن و سال نیستند و جمع آوری و تفکیک زباله مبحث گسترده ای است که باید با همکاری مردم و تفکیک زباله از مبدا و به ساماندهی فعلی زباله گردی کمک کنند.

همه زباله گرد ها کودک نیستند ، ضرورت تفکیک از مبدا زباله از طریق مردم

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، در پاسخ به سوال خبرنگار خبرنگاران، در خصوص فرایند فعلی زباله گردی و سوءاستفاده برخی پیمانکاران شهرداری از بچه ها در جمل آوری زباله تاکید کرد: شیوه جمع آوری زباله و تفکیک پسماند در شهر تهران باید تغییر کند و اگر موضوع تفکیک زباله از مبدا به درستی انجام شود بخش گسترده ای از مسائل حل خواهد شد و با پیمانکاران متخلف در این حوزه برخورد خواهد شد.

وی همچنین در ادامه پاسخ سوال خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: در حال حاضر آماری از بچه ها زباله گرد در تهران نداریم و همه زباله گرد ها کودک و کم سن و سال نیستند و جمع آوری و تفکیک زباله مبحث گسترده ای است که باید با همکاری مردم و تفکیک زباله از مبدا و به ساماندهی فعلی زباله گردی کمک کنند.

گفتنی است معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در دوره قبل آمار بچه ها زباله گرد در مرکز را بیش از 4 هزار کودک برشمرده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2040

به "همه زباله گرد ها کودک نیستند ، ضرورت تفکیک از مبدا زباله از طریق مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه زباله گرد ها کودک نیستند ، ضرورت تفکیک از مبدا زباله از طریق مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید