کارنامه خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز

به گزارش مجله جاودان، سرویس کارشناسی خرید خودرو و فروش سفارشی آن، کارنامه، پس از فعالیت در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، رشت و کرج، به اهواز رسید.

کارنامه خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز

با افزایش قیمت دلار خودرو از یک وسیله حمل و نقل به سرمایه تبدیل شد؛ و طبیعتا خرید و فروش خودرو از یک معامله معمولی اهمیت بیشتری یافت. جزئیات در خودروها مهم تر شدند و قطعات و اجزای تشکیل دهنده خودرو، کارکرد جدی تری یافتند. ریسک خرید و فروش خودرو بالاتر رفت و به همان میزان، خرید و فروش خودرو فرآیند فنی پیچیده تری پیدا کرد. افزایش کلاهبرداری در فرآیند خرید و فروش خودرو در طول سال های اخیر گواهی بر این مدعاست.

خودرو قطعات مختلف و متفاوتی دارد که سلامت آن قطعات در قیمت خودرو موثر است. اصولا هر کدام از کارشناسان خودرو می توانند در خصوص یکی از اجزای اصلی خودرو کارشناسی خود را انجام دهند: بدنه، اتاق، موتور، گیربکس، جلوبندی، تجهیزات و... . در چنین شرایطی احتیاج جدی بازار معاملات خودرو، انجام یک باره معاینه های فنی و کارشناسی خودرو در محل استقرار فروشنده، با هزینه منطقی و با تعهد و تضمینِ کارشناس است. خلائی که متعاملین بازار خودرو آن را در سال های اخیر پیوسته احساس می کردند.

کارنامه، سرویس کارشناسی خودرو، که حالا به شهر اهواز رسیده است، این خلاء را پر نموده است. این سرویس با به خدمت دریافت متخصصان کارشناسی خودرو، با آنالیز تمامی آیتم های موثر بر سلامت و قیمت خودرو، شامل بدنه، لاستیک ها، فضای داخلی، تجهیزات، موتور و انتقال قدرت، تعلیق، فرمان، ترمز، آپشن ها و اسناد و مدارک در محل مورد نظر فروشنده، شرایط سلامت خودرو را ارزیابی نموده و به خریدار گزارشی کامل از خودرو ارائه می نماید. این سرویس، کامل ترین سرویس کارشناسی خودرو در کشور است.

چرا کارنامه؟ چرا اهواز؟

با توجه به قرار داشتن اهواز در میان مناطق آزاد و گسترش خودروهای خارجی و خاص در این شهر، کارنامه می تواند برای خریداران خودرو در این شهر، یک دستیار امن، قابل اعتماد و مسلط به جزئیات خودرو باشد.

کارشناسان کارنامه در اهواز، همچنین با ارائه متوسط قیمت خودروی کارشناسی شده، با استناد به قیمت خودروهایی با همان مختصات در سراسر کشور معامله شده اند، خریدار را از متوسط قیمت خودروی مورد معامله در بازار مطلع می نمایند.

کارشناسان کارنامه افراد خبره، باتجربه و در عین حال تعلیم دیده برای کارشناسی خودرو هستند؛ این کارشناسان دوره های آموزشی را در آموزشگاه کارنامه و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه صنعتی شریف طی نموده اند و پیروز به کسب گواهینامه های معتبر شده اند. کارشناسان با آنالیز بیش از 400 نقطه در خودرو، با تکیه بر دانش خود و همچنین با استفاده از ابزارهای به روزِ سنجش دقیق، شما را با جزئیات خودروی موردنظرتان که ممکن است از آن ها با خبر نباشید، آشنا می نمایند و یک تصویر دقیق، جامع و مفید از خودروی مورد نظر شما به شما ارائه می نمایند.

سرویس کارنامه به خریداران یاری می نماید تا خریدی امن داشته باشند. این سرویس برای تضمین کارشناسی خود، تا سقف 40 میلیون تومان، خریدِ مشتریان خود را گارانتی نموده است.

نه تنها خرید خودرو، که فروش خودرو هم!

کارنامه ریسک خرید و فروش خودرو را برای خریدار به نزدیک صفر می رساند. این سرویس، نه تنها به خریداران خودرو خدمات کارشناسی ارائه می دهد، که در فروش خودرو هم می تواند یک دستیار مطمئن برای شما باشد.

سرویس فروش سفارشی خودرو در کارنامه، تمام فرایند فروش را راسا به عهده داشته، خودروی شما را کارشناسی، قیمت گذاری دقیق نموده و آن را آگهی می نماید. پاسخ دادن به تمامی تماس ها، مذاکره با خریداران و یافتن بهترین مشتری و بهترین قیمت از دیگر خدمات سرویس فروش سفارشی است. در تمامی مراحل تنظیم قولنامه، فروش و ثبت سند خودرو یک مشاور حقوقی در کنار شماست و ریسک فروش خودروی شما را به صفر متمایل می نماید.

کارنامه با سرویس کارشناسی خرید و فروش سفارشی خودرو می تواند تمامی آسیب های احتمالی خرید یا فروش خودرو را از بین ببرد. با استفاده از امکانات کارنامه، شما می توانید خودروی مورد نظر خودتان را در بازه زمانی کوتاهی به منصفانه ترین شیوه بخرید یا به بهترین قیمت بفروشید. دیوار همچنین آگهی مشتریان کارنامه را به صورت رایگان نردبان می نماید و مادامی که شما از خدمات این سرویس استفاده می کنید، دیوار هم به شما به رایگان خدمات می دهد.

راه اندازی این سرویس می تواند فرصت مناسبی برای علاقه مندان خودرو در اهواز باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1662

به "کارنامه خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارنامه خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید