گلایه بازیکن بسکتبال از جریمه های 40 درصدی بی دلیل، از خلف وعده فدراسیون تا انباشت بدهی تیم ها به بازیکنان

به گزارش مجله جاودان، گارد رأس تیم پالایش نفت آبادان گفت: بر خلاف قول فدراسیون بسکتبال، تیم هایی که به بازیکنان بدهکار هستند اجازه پیدا کردند در لیگ حاضر شوند.

گلایه بازیکن بسکتبال از جریمه های 40 درصدی بی دلیل، از خلف وعده فدراسیون تا انباشت بدهی تیم ها به بازیکنان

سعید داور پناه گارد رأس پالایش نفت آبادان گفت: تیم ها از نظر فنی شبیه هم هستند به طوری که هیچ بازی راحتی در لیگ وجود ندارد و این را هم از روی نتایجی که در لیگ به دست می آید می توان متوجه شد. همه تیم ها برای کسب نتیجه به داخل زمین می آیند و هر تیمی که منسجم تر بوده و کمتر هم حاشیه داشته باشد، می تواند به نتیجه دلخواهش در لیگ برسد. ما هم روز به روز تمرین می کنیم تا شرایط خودمان را بهتر از قبل کنیم.

داورپناه شرح داد: متاسفانه هنوز پیروز به دریافت مطالبات از فصول گذشته نشده ایم. واقعأ جای تعجب دارد، زیرا فدراسیون اعلام کرده بود تیم هایی که به بازیکنان خودشان بدهکار هستند تا زمانی که با بازیکنانشان تسویه حساب نکنند، اجازه حضور در لیگ ندارند، اما باز هم مشاهده می کنیم که تیم ها در حال بازی هستند.

بازیکن تیم ملی بسکتبال در پایان خاطر نشان کرد: شرایط قراردادی بدتر شده و نمی دانم علت این مسئله چیست. فکر می کنم تورمی هم که داریم مزید بر علت شده و به جای اینکه شرایط قرارداد ها بهتر شود بدتر شده است. این درست نیست بازیکنان با تیم ها قرارداد منعقد کنند، اما پس از اینکه به نتایج دلخواه نرسند به دلایل بی جهت تصمیم بگیرند، حدود 40 درصد از مطالبات بازیکنان را کاهش دهند تا از این طریق تمام تقصیرات را برای عدم نتیجه گیری به بازیکنان بیاندازند. باید فدراسیون به این مسئله ورود کرده تا هیچ تیمی بی جهت نتواند بازیکنان را مشمول جریمه کند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 مهر 1401 بروزرسانی: 19 مهر 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2168

به "گلایه بازیکن بسکتبال از جریمه های 40 درصدی بی دلیل، از خلف وعده فدراسیون تا انباشت بدهی تیم ها به بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه بازیکن بسکتبال از جریمه های 40 درصدی بی دلیل، از خلف وعده فدراسیون تا انباشت بدهی تیم ها به بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید