آثار ارز 4200 تومانی در دولت قبل نمایان نبود، نگران تأمین کالاهای اساسی نیستیم

به گزارش مجله جاودان، خبرنگاران- نایب رئیس مجلس با بیان اینکه مردم آثار ارز 4200 تومانی را در دولت قبل در سفره های خود ندیدند، گفت: هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد.

آثار ارز 4200 تومانی در دولت قبل نمایان نبود، نگران تأمین کالاهای اساسی نیستیم

علی نیکزاد ثمرین در نشستی با جمعی از نمایندگان مجلس، وزرای صمت و کشاورزی، اضافه نمود: در نشست صبح امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی درباره بازار سیمان و فولاد ارائه و وزیر جهاد کشاورزی گزارشی درباره شرایط کالاهای اساسی ارائه کرد.

وی شرح داد: در قانون بودجه 1400 با وجود نظر مخالف مجلس، بیش از 8 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شد، اما آثار آن در سفره مردم دیده نشد.

نبه گزارش خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، ماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتماً باید ارزی در اختیار دولت قرار گیرد تا واردات مدیریت شود، اضافه نمود: تأکید نمایندگان در این نشست این بود با کمک مجلس بازار تنظیم شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در حال حاضر هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت:، اما در تنظیم قیمت و فراوانی کالاهای اساسی باید اقدامات لازم صورت گرفت.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1816

به "آثار ارز 4200 تومانی در دولت قبل نمایان نبود، نگران تأمین کالاهای اساسی نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار ارز 4200 تومانی در دولت قبل نمایان نبود، نگران تأمین کالاهای اساسی نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید