بانک های هند احتمالا از مشتریان بخواهند دین خود را ذکر نمایند!

به گزارش مجله جاودان، روزنامه تایمز آو ایندیا گزارش کرد، محتمل است که بانک های هند از مشتریان خود بخواهند که دین خود را ذکر نمایند.

بانک های هند احتمالا از مشتریان بخواهند دین خود را ذکر نمایند!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، این روزنامه گزارش نموده است، پس از اعمال تغییراتی در قانون بانکداری از سوی بانک مرکزی هند که به افراد گزینش شده غیرساکن هند اجازه می دهد در بانک های این کشور حساب باز نمایند و املاک و مستقلات داشته باشند، ممکن است ارائه این اطلاعات درخواست گردد.

به گزارش پایگاه خبری بلومبرگ، متمم های مقررات مدیریت تبادلات خارجی به هندوهای مهاجر، سیک ها، بودایی ها، چینی ها و مسیحیان که همه اقلیت های پاکستان، بنگلادش و افغانستان هستند، اجازه می دهد که در هند دارایی داشته باشند و حساب بانکی باز نمایند.

به گزارش این روزنامه، مسلمانان این کشورها همچون خداناباوران و افرادی از دیگر کشورهای همسایه هند یا مناطقی مانند میانمار، سریلانکا و تبت از این قانون مستثنی هستند.

این تغییرات با قانون شهرودی تازه هند که مسلمانان کشورهای همسایه را از حق شهروندی هند محروم می نماید، همسو است. این قانون اعتراضات گسترده ای را در سراسر هند به دنبال داشته است.

پیش از ارائه این متمم ها در قوانین بانکداری هند، یک فرد خارجی می توانست فارغ از دین یا کشور اصلی اش حساب بانکی باز کند. خارجی هایی که بیش از شش ماه در هند زندگی نموده و شهروند پاکستان، بنگلادش، سریلانکا، افغانستان، چین، ایران یا بوتان نبوده اند، پیش از این قادر بودند املاک و مستقلات خریداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 616

به "بانک های هند احتمالا از مشتریان بخواهند دین خود را ذکر نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک های هند احتمالا از مشتریان بخواهند دین خود را ذکر نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید