بهزاد غلامپور: با خط خوردن از تیم ملی چیزی برای حسینی تمام نشده است، کی روش نمی خواهد روی تیمش فشار و استرس باشد

به گزارش مجله جاودان، بهزاد غلامپور، دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که سیدحسین حسینی نباید بابت خط خوردن از تیم ملی انگیزه اش را از دست بدهد.

بهزاد غلامپور: با خط خوردن از تیم ملی چیزی برای حسینی تمام نشده است، کی روش نمی خواهد روی تیمش فشار و استرس باشد

بهزاد غلامپور که در یک دوره از مسابقات جام ملت های آسیا (جام ملت های 1992) حضور داشته است، در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله جاودان در مورد دوره ای که تیم ملی را همراهی کرد، گفت: من در جام ملت ها که در سال 1992 برگزار گردید در تیم ملی حضور داشتمریال اما بازی نکردم و ذخیره احمدرضا عابدزاده بودم. ما تیم خوبی داشتیم، ولی متأسفانه در مرحله گروهی حذف شدیم. ما در بازی آخر می توانستیم سرگروه شویم، ولی متأسفانه به ژاپن باختیم. داور آن مسابقه جمال شرف بود. این داور سر تیم ملی را برید و یک طرفه به سود تیم میزبان سوت زد.

وی راجع به وضعیت فعلی تیم ملی و اینکه کی روش گفته است رؤیای آنها حضور در نیمه نهایی است، خاطر نشان کرد: کی روش در مصاحبه هایش گفته است که تیم ملی بازی به بازی جلو می رود. این طبیعی است که او قول قهرمانی نمی دهد، چون نمی خواهد روی تیمش فشار یا استرس وجود داشته باشد. ما تیم خوبی داریم و قطعاً یکی از مدعیان جدی برای قهرمانی خواهیم بود. بازی در جام جهانی هم تجربه بازیکنان را بالاتر برد و می توانیم در امارات بعد از سال ها قهرمان شویم.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران همچنین درباره خط خوردن سیدحسینی حسینی و اینکه کی روش پیغام نیازمند را در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال قرار داد، گفت: نیازمند سال جاری عملکرد خوبی داشت و کی روش هم در نهایت این بازیکن را در فهرست نهایی واقع شده است. حسینی هم گلر خوبی است و با خط خوردن از تیم ملی، چیزی برای این دروازه بان تمام نشده است. حسینی نباید انگیزه اش را از دست بدهد، وی باید کوشش کند تا به اهدافش برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 126

به "بهزاد غلامپور: با خط خوردن از تیم ملی چیزی برای حسینی تمام نشده است، کی روش نمی خواهد روی تیمش فشار و استرس باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزاد غلامپور: با خط خوردن از تیم ملی چیزی برای حسینی تمام نشده است، کی روش نمی خواهد روی تیمش فشار و استرس باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید