حضور مجموعه کری گیمز به عنوان ناشر بازی های موبایلی در الکامپ 1403

به گزارش مجله جاودان، جموعه کری گیمز (Coree Games) که بستری پیشرفته به وسیله نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در حوزه بازی های ویدیویی است، در سالن 35 نمایشگاه الکامپ 1403 (سالن اختصاصی همراه اول) حضور دارد و میزبان علاقه مندان و توسعه دهندگان بازی های موبایلی است.

حضور مجموعه کری گیمز به عنوان ناشر بازی های موبایلی در الکامپ 1403

به گزارش خبرنگاران ، بخش بازی های ویدئویی در ابتدا به عنوان یکی از پروژه های همراه اول از سال 1399 در مرکز تحقیق و توسعه این سازمان آنالیز شد که در ابتدا با ساخت چندین محصول متنوع توانست، استقبال چشمگیری را از سوی مخاطبان و علاقمندان به بازی های ویدئویی دریافت کند.

همین باعث شد تا کری گیمز از آذر ماه 1401 به عنوان بازوی نشر بازی های ویدئویی این اپراتور در شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند (EBCOM) جای خود را میان مدعیان این صعنت باز کند.

کری گیمز پس از یک سال فعالیت خود، بازی های همچون معدنچی، شبیه خوان و هزاردزدان را توسعه داده است که هر یک از این عناوین بیش از 200 هزار نصب فعال داشته و جز عناوین مطرح و پرطرفدار مارکت پلیس های داخلی و خارجی شده و هم اکنون به وسیله پلتفرم های داخلی و خارجی در دسترس هستند.

همراه اول اولین سال فعالیت خود در حوزه گیمینگ را با ورود به بازار بازی های موبایلی در ایران، شروع نموده است و در ادامه فعالیت خود در سال آینده در حال برنامه ریزی و تدوین استراتژی برای ورود به بازار بین المللی و ایجاد همکاری های تجاری در داخل و خارج کشور است تا این مسئله بتواند منجر به ورود بازی سازان مطرح خارج از کشور به داخل ایران برای نشر و سرمایه گذاری در این بازار و بازی های داخلی مختلف گردد.

اپراتور اول تلفن همراه با سرمایه گذاری در پلتفرم کری گیمز میخواهد تا به بزرگترین ناشر و فراوری کننده ایرانی بازی های ویدیویی در منطقه منا تبدیل گردد که این امر می تواند منجر به سرمایه گذاری در تیم ها و شرکت های فراوری بازی های ویدئویی در ایران گردد تا شاهد پیشرفت بیشتر این صنعت با ورود جریان های تاثیر گذار باشیم.

بعلاوه همراه اول تا به امروز در تیم های دانشجویی و استعداد های درخشان حاضر در مراکز علم و فناوری برای تقویت نیروی انسانی در این حوزه و ارج نهادن به آن، بیش از یک میلیارد تومان سرمایه گذاری نموده و نوید حمایت های بیشتر و همکاری با سایر دانشگاه های فعال در این زمینه را داده است.

اپراتور اول تلفن همراه کشور به عنوان رکورددار سرعت اینترنت ایران و بزرگترین فراهم کننده زیرساخت ارتباطی کشور در جهت توسعه ارتباط شبکه تلفن همراه 5G میخواهد تا با کری گیمز سکوی نشر بازی های ابری (Cloud Gaming) مختص خود را توسعه دهد تا با استفاده از این فناوری، ایران به مدعیان این حوزه در بازار های بین المللی تبدیل گردد.

کری گیمز هم اکنون در سالن 35 غرفه همراه اول در الکامپ 1403 در نمایشگاه بین المللی تهران با عناوین و بازی هایی نظیر هزاردزدان، معدنچی و شبیه خوان پذیرای بازدیدکنندگان است.

تمامی محصولات و بازی های این شرکت به وسیله کافه بازار و مایکت قابل دریافت است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار همه با هم برای مالی دیجیتال از 9 تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار نموده و تا 12 تیر 1403 ادامه دارد.

5454

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 تیر 1403 بروزرسانی: 11 تیر 1403 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2334

به "حضور مجموعه کری گیمز به عنوان ناشر بازی های موبایلی در الکامپ 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مجموعه کری گیمز به عنوان ناشر بازی های موبایلی در الکامپ 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید