دومین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان شمالی برگزار می گردد

به گزارش مجله جاودان، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از برگزاری دومین رویداد کارآفرینی استارت آپ ویکند گردشگری در استان از تاریخ 29 مرداد تا دوم شهرویور امسال در محل فرهنگسرای بجنورد اطلاع داد.

دومین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان شمالی برگزار می گردد

به گزارش مجله جاودان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی این استان، امروز یکشنبه 14 مرداد درباره دومین استارتاپ ویکند خراسان شمالی بیان نمود: با توجه به تجربه برگزاری اولین رویداد و آشنایی بیش از پیش افراد با چنین رویدادهایی، استقبال خوبی در بین علاقه مندان به ویژه دانشجویان و ایده پردازان صورت خواهد گرفت و نکته جالب توجه این که ایده های برتر مقرر است در رویداد ملی استارتاپ که در مهر ماه امسال برگزار می گردد، وارد رقابت شوند.

او با تاکید بر حمایت از ایده های نو در حوزه گردشگری، توضیح داد: هدف از برگزاری این رویداد تقویت قصد، انگیزه و خودباوری کارآفرینانه در بین دانشجویان و جوانان صاحب ایده و جویای کسب و کار است.

یزدان پناه با اشاره به اینکه در این رویداد آموزشی مشتاقان کـارآفرینی در حوزه گردشگری گرد هم می آیـند تا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند، تاکید نمود: این امر می تواند به توسعه گردشگری استان و کسب و کار در این حوزه کمک کند.

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی است که در 3 روز متوالی برگزارمی گردد.در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، طرفداران استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند و طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح و با تشکیل گروه، آنها را به اجرا می گذارند.

در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می گردد، اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد تنها اجرا است.

منبع: chtn.ir
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2

به "دومین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان شمالی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان شمالی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید