سیلی خوردن سجاد غریبی؛ گوریل قزاقستانی هالک ایرانی را زد!

به گزارش مجله جاودان، احتمالا به خاطر دارید که سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی سال گذشته را با رجز خوانی برای مارتین فورد شروع کرد. رجزخوانی هایی که منجر به مشهور شدن او در فضای مجازی و رسانه های داخلی و خارجی شد. اما در خاتمه سال با مارتین فورد روبرو شد و با یک ضربه غول انگلیسی نقش بر زمین شد. این اتفاق باعث شد تا موجی از انتقاد و حمله به سوی او روانه گردد.

سیلی خوردن سجاد غریبی؛ گوریل قزاقستانی هالک ایرانی را زد!

به گزارش خبرنگاران، پس از آن اتفاق و حواشی، مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد لغو شد و دیگر خبری از رجز خوانی نبود. اما این خاتمه ماجرا نبود و این بار جومانوف آلمات باخیتوویچ، اینفلوئنسری از قزاقستان وارد میدان رجزخوانی شد تا او نیز برای خودش شهرتی به هم بزند. او که خودش را گوریل قزاقستان نامیده، در ویدئویی خطاب به غریبی می گوید: هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید - بیا با هم مبارزه کنیم!

حالا پس از هفته ها رجزخوانی سجاد غریبی هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی با یکدیگر ملاقات نموده اند. ملاقاتی که باز هم سجاد غریبی در آن غافلگیر می گردد و گوریل قزاقستان با سیلی صورت اش را می نوازد.

فیلم منتشر شده از این ملاقات و سیلی خوردن سجاد غریبی، هالک ایرانی میان کاربران دست به دست می گردد و این بار هم منجر به بروز واکنش ها و انتقاداتی برای این چهره جنجالی فضای مجازی شده است.

اما با وجود انتقادها و واکنش ها، سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام نموده که 9 مرداد ماه در دوبی به مصاف این حریف قزاقستانی خواهد رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1401 بروزرسانی: 9 مرداد 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2125

به "سیلی خوردن سجاد غریبی؛ گوریل قزاقستانی هالک ایرانی را زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیلی خوردن سجاد غریبی؛ گوریل قزاقستانی هالک ایرانی را زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید