ماجراهای یک ناو در پی 22، تماشاگر یه حبه قند باشید

به گزارش مجله جاودان، به گزارش خبرنگاران، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن فرشته ها با هم می آیند، مسافر، سفر به کوهستان، ویلی گنجشکه، سرزمین بارانی، نان شب، راکت، پلاک، یه حبه قند، حمله به اچ 3، پی 22، وقتی تو خواب بودی، زندگی آدلاین، خرگوش های فضایی، حلقه های ازدواج، پرواز ماهرانه، بیگانه با خود، سه بعلاوه یک، ریو1 و 2، هدف پارالکس، جنگجوی پیروز، سفر به کوهستان، خیلی دور خیلی نزدیک، پله، درهم برهم، برادران باد، یکی بود یکی نبود، مردی که بی نهایت را می شناخت، آن شرلی، لیمو ترش و هدیه ای برای آقای تومی پنجشنبه و آدینه 28 و 29 اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

ماجراهای یک ناو در پی 22، تماشاگر یه حبه قند باشید

شبکه یک سیما

فرشته ها با هم می آیند

فیلم سینمایی فرشته ها با هم می آیند به کارگردانی حامد محمدی، پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 10:30 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی نازنین بیاتی و جواد عزتی خواهیم دید: زن و شوهر جوانی به نام احمد و لیلا که با تنگدستی و سختی روزگار می گذرانند، صاحب فرزندان سه قلو می شوند. این ماجرا آنها را به دردسرهای خنده داری می اندازد.

مسافر

فیلم تلویزیونی مسافر به کارگردانی محمد دستگردی، پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 22:30 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دکتر کامران که فوق تخصص بیماری های عفونی است از آمریکا به ایران می آید تا خانواده اش را ملاقات کند. دو خواهرش که هر یک ازدواج نموده و صاحب خانواده هستند به همراه آقاجون که پدر آنهاست به استقبال دکتر در فرودگاه می روند و او را با سلام و صلوات به خانه خود می برند. به نظر می رسد که حال دکتر چندان خوش نیست و درگیر بیماری سختی است. خانواده نگران او می گردد اما دکتر تحت تاثیر زندگی در غرب انسان بی احساسی شده است...

خسرو صبوریی، سیامک اطلسی، نفیسه روشن، پوریا پورسرخ و رزیتا غفاری بازیگران این فیلم هستند.

سفر به کوهستان

فیلم سینمایی سفر به کوهستان به کارگردانی کن کاپیز آدینه 29 اردیهبشت ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بیل برایسون نویسنده ای است که مدتهاست دست به قلم نبرده و در زندگی احساس رکود می نماید. او که در آستانه پیری است. پس از حضور در مراسم ختم یکی از دوستانش تصمیم می گیرد قبل از مرگ کاری متفاوت در زندگیش انجام دهد. او می خواهد در کوهستان آپالاچین به کوهنوردی بپردازد. کاترین همسر بیل، با تنها رفتن او مخالفت می نماید و بیل را متقاعد می سازد تا با کسی همسفر گردد.

در این فیلم سینمایی، رابرت ردفورد، نیک نولت و اما تامسون هنرنمایی نموده اند.

شبکه دو سیما

ویلی گنجشکه

انیمیشن سینمایی ویلی گنجشکه به کارگردانی جیمی هیوارد پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می گردد.

داستان از این قرار است که پسری به نام ویلی با خواهر و مادرش در آپارتمانی زندگی می نماید. او هر از گاهی با شیطنت هایش، حیوانات را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. از جمله این حیوانات گربه ایست که در اطراف خانه آنها زندگی می نماید. روزی ویلی میخواهد با سنگ گنجشکی را هدف قرار دهد اما پیروز نمی گردد، در این میان پیرزنی که مدعی حفاظت از حقوق حیوانات است پیش او آمده و به خاطر این کار ویلی را مؤاخذ می نماید. سپس پیرزن با اسپری مخصوصی که دارد، او را تبدیل به گنجشک می نماید...

سرزمین بارانی

فیلم تلویزیونی سرزمین بارانی به کارگردانی جواد مزدآبادی، آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی فرهاد بشارتی و سوگل طهماسبی خواهید دید: محمد خیری، پدر خانواده ای 7 نفره است که 5 فرزند او، هر کدام، به نوعی درگیر مسائل اقتصادی هستند. او تصمیم می گیرد منزل خود را بفروشد تا بتواند مسائل اقتصادی فرزاندان را حل نماید. همسر او طوبی هم، برای حل مسائل فرزندان نذری می پزد و همه آنها را دور هم جمع می نماید. بنابر تصمیم پدر، همه اعضای خانواده، برای استراحت و در ضمنً رأی گیری در خصوص فروش خانه، به باغ پدری می روند.

نان شب

فیلم تلویزیونی نان شب به کارگردانی هادی رحیمی خواص، آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در خصوص بیژن است که مکانیکی کوچکی دارد و زندگی اش به سختی می گذرد. در این میان، کسی سر او کلاه گذاشته و موجب بدهکار شدن بیژن شده است. او به خیابان می رود تا ماشین هایی که خراب شده است را تعمیر کند تا پول در بیاورد. او با ماشین های مختلفی برخورد می نماید که خراب شده و تا آنجا که می تواند به آنها یاری می نماید....

سیروس همتی، بابک انصاری، علیرضا شیخ الاسلام و کاظم افرندنیا بازیگران این فیلم هستند.

راکت

فیلم سینمایی راکت به کارگردانی چارلز بینامه آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت30: 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم درباره مشهورترین بازیکن هاکی اهل کانادا به نام موریس ریچارد، ملقب به راکت، است. تمرکز اصلی فیلم بیشتر بر روی دوران حرفه ای این ورزشکار و قهرمانی های وی می است.

روی دوپوئیس، استفان مک هاتی و جولی لبرتون در این فیلم هنرنمایی نموده اند.

شبکه سه سیما

پلاگ

فیلم تلویزیونی پلاگ به کارگردانی حسین تبریزی پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

تله فیلم پلاگ بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و روایتگر آبگیری پیش از موعد سد کارون، در سال 89 است که مسائلی را به همراه داشت. چون طرف خارجی قرارداد دائما با بهانه های مختلف بهره برداری از سد را به تاخیر می انداخت؛ سیلاب های فصلی خطر زیر آب رفتن روستاهای اطراف را به همراه داشت که با کوشش مهندسین کشور و پلاگ کردن یکی از تونل ها ظرف 8 روز به جای یک ماه یک افتخار ملی برای کشور به دست آمد.

حسن جوهرچی، جعفر دهقان و میرطاهر مظلومی از بازیگران این تله فیلم هستند.

یه حبه قند

فیلم سینمایی یه حبه قند به کارگردانی رضا میرکریمی پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: قرار است پسندیده، دختر کوچک یک خانواده یزدی با پسری به نام کیوان از خانواده متمولی در همسایگی، که حالا مقیم آمریکاست، ازدواج غیابی کند و به آمریکا برود. چهار خواهر بزرگ تر خانواده و همسر و فرزندان شان برای مراسم ازدواج به خانه پدری می آیند. در این میان دایی خانواده که مخالف این ازدواج است و دلش می خواسته پسند با قاسم برادرزاده همسرش که حالا در خدمت سربازی است ازدواج کند، به شکل های مختلف بدقلقی می نماید اما در نهایت تسلیم می گردد.

رضا کیانیان، نگار جواهریان، فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

حمله به اچ 3

فیلم سینمایی حمله به اچ 3 به کارگردانیشهریار بحرانی، پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

در این فیلم با بازی جعفر دهقان خواهید دید: ستاد نیروهای هوایی عراق که از ابتدای جنگ با فزونی هوایی ایران روبرو شده بود و قریب الوقوع بودن شکستن حصار آبادان را پیش بینی کرد، جهت حفاظت از هواپیمای استراتژیک، میگ میراژ و توپولوف عراقی از گزند بمباران های هوایی و مصون ماندن آنها تا موقع آغاز حمله ایران، تصمیم می گیرد آنها را به سه پایگاه بسیار دورافتاده در نزدیکی مرز اردن منتقل نمایند.

پی 22

فیلم تلویزیونی پی 22 به کارگردانی حسین قاسمی جامی آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یکی از تکاورهای نیروی دریایی بعد از رویارویی با یک ناو آمریکایی که ناوچه روشن را غرق نموده، دو روز روی آب شناور می ماند و فرصتی است که گذشته خود را مرور کند. در خاتمه با یک رویارویی دوباره تصمیم به مقابله با ناو آمریکایی می گیرد.

در فیلم سینمایی پی 22 امین حیایی، نسرین مقانلو و افسانه بایگان نقش آفرینی نموده اند.

شبکه چهار سیما

وقتی تو خواب بودی

فیلم سینمایی وقتی تو خواب بودی به کارگردانی جان ترتل تاب پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: لوسی، دختر بلیت فروش در حالی که از زندگی یکنواخت و کسل بارش خسته شده است در آرزوی ازدواج با مشتری ثروتمند و همیشگی اش به سر می برد که از قضا روزی به وی حمله شده. او مجبور می گردد مرد را نجات دهد. پیتر که مورد حمله چند دزد واقع شده توسط لوسی نجات یافته و به کما می رود. طی مدتی که او در بیهوشی به سر می برد لوسی به بیمارستان سرزده با خانواده او آشنا می گردد....

در این فیلم سینمایی بیل پولمن و ساندرا بلوک نقش آفرینی نموده اند.

زندگی آدلاین

فیلم سینمایی زندگی آدلاین به کارگردانی لی تولند کریگر آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در این فیلم با بازی بلیک لایولی و میکیل هیوزمن خواهیم دید: آدلین با فشار روحی شدید ناشی از مرگ همسرش، در حال رانندگی است که به دلیل بارندگی به درون رودخانه پرت می گردد. در حالت بیهوشی و خفه شدن در آب ناگهان رعد و برق شدید او را دچار شوکی می نماید که از حالت بیهوشی خارج شده و خود را نجات می دهد.

شبکه پنج سیما

گوبی

انیمیشن سینمایی گوبی به کارگردانی ویلسون خانی بیر پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می گردد.

در این انیمیشن خواهیم دید: پسر یازده ساله ای به نام ویلی با پدر و مادرش زندگی می نماید. ویلی پسری خیالباف است و فکر می نماید که هیولاهای عجیبی در خانۀ آنها زندگی می نمایند.

حلقه ازدواج

فیلم سینمایی حلقه های ازدواج به کارگردانی شاهین باباپور آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می گردد.

داستان فیلم در خصوص جوانی به نام حمید است که در یک شرکت بزرگ کار می نماید. در شرکت اتفاق هایی می افتد که موقعیت شغلی و زندگی خانوادگی او را به خطر می اندازد.

رضا شفیعی جم، مهران رجبی، یوسف تیموری، بهنوش بختیاری و مجید صالحی بازیگران این فیلم هستند.

پرواز ماهرانه

فیلم سینمایی پرواز ماهرانه به کارگردانی شی نوبا یاگوچی آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می گردد.

در خلاصه داستان آمده است: سوزوکی در حال گذراندن دوره نهایی امتحانات خلبانی است. او باید به همراه استادش، پروازی را به سمت هونولولو انجام دهد. از سوی دیگر تعداد زیادی از مهمانداران این پرواز نیز، اولین پروازهایشان را انجام می دهند.

سیمون جی برگر، الکساندر کریم، تورکل پترسون و سوزان تورسان در این فیلم هنرنمایی نموده اند.

شبکه تماشا

بیگانه با خود

فیلم سینمایی بیگانه با خود به کارگردانی جمشید بیات ترک آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 20 از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.

در این فیلم اپیزودی، با نقش آفرینی عبدالرضا اکبری، علی اوسیوند و شهرام عبدلی خواهیم دید: اپیزود اول به داستان دکتر صبور و مسائل خانوادگی او می پردازد. در اپیزود دوم به داستان نوید و نامزدش الهام و پدر مریض الهام و مسائل مادی آنها می پردازد. در اپیزود سوم با حشمت پیرمرد رباخوار آشنا می شویم که به خاطر طلبی که از پدر الهام دارد، می خواهد به جای طلبش با الهام ازدواج کند...

شبکه شما

سه بعلاوه یک

فیلم تلویزیونی سه بعلاوه یک به کارگردانی احسان کاظمی آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 10:15 از شبکـه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم در خصوص سه برادر است که به سبب برطرف شدن مسائل اقتصادی و خانوادگی تصمیم می گیرند در انتخابات شوراها کاندید شوند! رقابت برادرها با هم موجب درگیری می گردد...

در این فیلم تلویزیونی ابراهیم مرادی، رضا کاظمی و روح اله امامی هنرنمایی نموده اند.

شبکه کودک

ریو1

انیمیشن سینمایی ریو1 به کارگردانی کارلوس سالدانها پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بلو، یک طوطی دم بلند کمیاب از جنگل های آمریکای جنوبی است، اما درست قبل از اینکه پرواز را بیاموزد به دام می افتد و به کشور امریکا فرستاده می گردد. او در بین راه بر حسب اتفاق از ماشین به بیرون پرت شده و با دختر کوچکی به نام لیندا آشنا می گردد.

ریو2

انیمیشن سینمایی ریو2 به کارگردانی کارلوس سالدانها آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: بلو، جوول و سه فرزندشان از ریودوژانیرو به جنگل های استوایی و به حیات وحش آمازون می روند. هم زمان که بلو کوشش می نماید که خود را با محیط جدید وفق دهد، متوجه می گردد که نایجل او را تحت تعقیب قرار داده و می خواهد انتقام اتفاقات گذشته را بگیرد....

شبکه افق

هدف پارالکس

فیلم سینمایی هدف پارالکس به کارگردانی آلن جی پاکولا، آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: جو، گزارشگر ویژه ای است با اخلاق ها و عادات خاص خود که به خاطر الکلی بودن در اداره پلیس مورد توبیخ قرار گرفته است و خود به طور مستقل کار می نماید.

در این فیلم وارن بیتی و ویلیام دانیلز ایفای نقش نموده اند.

جنگجوی پیروز

فیلم سینمایی جنگجوی پیروز به کارگردانی مجتبی راعی آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی اکبر عبدی و فاطمه گودرزی خواهید دید: گلین خانم، سوگلی ناصرالدین شاه از توطئه های انگلستان با خبر می گردد و درصدد خنثی کردن توطئه برمی آید.

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی یکی بود یکی نبود، مردی که بی نهایت را می شناخت، آن شرلی، لیمو ترش و هدیه ای برای آقای تومی پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 13، 15، 17:15 ،19 و 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی سفر به کوهستان، خیلی دور خیلی نزدیک، پله، درهم برهم و برادران باد آدینه 29 اردیبهشت ماه ساعت 11 ،13، 17:15، 19، 21 از شبکه نمایش پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 492

به "ماجراهای یک ناو در پی 22، تماشاگر یه حبه قند باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای یک ناو در پی 22، تماشاگر یه حبه قند باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید