معمای حیات وحش؛ 90 درصد از مردم نتوانستند پلنگ را در 9 ثانیه تشخیص دهند، آیا شما می توانید؟

به گزارش مجله جاودان، تصویری که در زیر نشان داده شده، صحنه ای از جنگل در آفریقا را نشان می دهد. این تصویر آزمونی برای مهارت های مشاهده ای شماست، زیرا از شما خواسته می گردد در 9 ثانیه یک پلنگ را در جنگل پیدا کنید.

معمای حیات وحش؛ 90 درصد از مردم نتوانستند پلنگ را در 9 ثانیه تشخیص دهند، آیا شما می توانید؟

خبرنگاران | معمای توهم نوری حیات وحش: در این تصویر یک پلنگ با شکوه وجود دارد. ادعا شده که 90 درصد از مردم نتوانستند پلنگ را در 9 ثانیه تشخیص دهند. آیا شما می توانید آن را در 9 ثانیه تشخیص دهید؟ اکنون با انجام این چالش توهم نوری، مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید!

به گزارش خبرنگاران ، توهم های نوری قرن هاست که وجود داشته اند، اما در یک قرن اخیر، بیشتر توجه مردم را با فریب دادن فکر شان جلب نموده است و به همین علت به شکل گسترده مورد استفاده قرار گرفتند.

سه نوع توهم نوری وجود دارد که عبارتند از: توهمات تحت اللفظی، فیزیولوژیکی و شناختی. البته تمام این توهمات نوری یک وجه اشتراک اصلی دارند که آن هم فریب دادن مغز است.

تصویری که در زیر نشان داده شده، صحنه ای از جنگل در آفریقا را نشان می دهد. این تصویر آزمونی برای مهارت های مشاهده ای شماست، زیرا از شما خواسته می گردد در 9 ثانیه یک پلنگ را در جنگل پیدا کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری حیات وحش

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید شد که پلنگ درست در مقابل شما، زیر یکی از درخت ها نشسته است و با رنگ قرمز معین شده است.

منبع: فرادید
انتشار: 18 آبان 1401 بروزرسانی: 18 آبان 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2182

به "معمای حیات وحش؛ 90 درصد از مردم نتوانستند پلنگ را در 9 ثانیه تشخیص دهند، آیا شما می توانید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای حیات وحش؛ 90 درصد از مردم نتوانستند پلنگ را در 9 ثانیه تشخیص دهند، آیا شما می توانید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید