پلی آف لیگ NBA، صعود دراماتیک تورونتو به فینال کنفرانس شرق، پورتلند حریف گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب شد

تیم های تورونتو رپتورز و پورتلند تریل بلیزرز با پیروزی مقابل حریفان خود به فینال کنفرانس های شرق و غرب NBA رسیدند.

پلی آف لیگ NBA، صعود دراماتیک تورونتو به فینال کنفرانس شرق، پورتلند حریف گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب شد

به گزارش خبرنگاران، صبح امروز با انجام 2 بازی در شهرهای دنور و توورنتو، چهره 4 تیم برتر لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا معین شد.

در سالن اسکاتیا بانک شهر تورونتو، تیم میزبان در یک بازی دراماتیک مقابل فیلادلفیا سونی سیکسزر در بازی هفتم به پیروزی رسید و راهی فینال کنفرانس شرق شد تا با میلواکی باکس روبرو گردد. در این بازی، جیمی باتلر در فاصله 4.2 ثانیه مانده مانده انتها بازی، 2 امتیاز برای سیکسرز گرفت تا نتیجه 90 بر 90 مساوی گردد اما این انتها کار نبود. کاوای لنارد، ستاره رپتورز با یک پرتاب 2 امتیازی پیروز در ثانیه انتهای، سند پیروزی تیمش را امضا کرد تا رپتورز بعد از انجام 7 بازی در مرحله پلی آف، راهی فینال کنفرانس شرق گردد. این نخستین بار در تاریخ پلی آف لیگ است که یک تیم در بازی هفتم با شوت ثانیه انتهای (بازر بیتر) به پیروزی می رسد. لنارد 41 امتیاز و 8 ریباند در این بازی داشت.

در بازی دیگری که با حضور 19725 تماشاگر سالن پپسی سنتر شهر دنور برگزار گردید، تیم میزبان با نتیجه 96 بر 100 در بازی هفتم از پورتلند تریل بلیزرز بازنده شد تا بلیزرز راهی فینال کنفرانس غرب گردد. سی جی مک کالم مثل دیدارهای قبلی با ثبت 37 امتیاز و 9 ریباند، ستاره پورتلند بود و نیکولا یوکیچ هم 29 امتیاز، 13 ریباند و 4 دفاع برای دنور ناگتس داشت. پورتلند در فینال کنفرانس غرب با گلدن استیت وریرز روبرو خواهد شد. بازیکنان پورتلند تنها یک روی برای ریکاوری این 7 بازی سنگین و سفر 2000 کیلومتری از دنور به اوکلند زمان دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 25 مهر 1398 شناسه مطلب: 210

به "پلی آف لیگ NBA، صعود دراماتیک تورونتو به فینال کنفرانس شرق، پورتلند حریف گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی آف لیگ NBA، صعود دراماتیک تورونتو به فینال کنفرانس شرق، پورتلند حریف گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید